Galinga liūtis į Joninių koncertą santakoje susirinkusią minią išvaikė kaip muses – Kas vyksta Kaune

Galinga liūtis į Joninių koncertą santakoje susirinkusią minią išvaikė kaip muses

Joninės santakoje
R. Tenio nuotr.

Tik pradedančias įsibėgėti Jonines trečiadienio vakarą nutraukė gamtos stichija – trumpiausios nakties laužus gesino užslinkęs škvalas. Didžiuosius šventinius koncertus teko stabdyti pačiame įkarštyje, o kai kurie atlikėjai nė nespėjo užgauti akordų.

Santakos parke, prie pat taško, kur Neris susitinka su Nemunu pastatyta scena ir gausi kauniečių minia žadėjo puikią Joninių nakties šventę, tačiau dangus turėjo kitų užmačių.

Artėjant kulminacijai, per Lino Adomaičio pasirodymą prapliupo didžiulio smarkumo liūtis, iki siūlelio permerkusi ir akimirksniu išvaikiusi klausytojus. Donatas Montvydas, turėjęs dainuoti paskutinis, scenoje taip ir nepasirodė, o koncertas buvo nutrauktas.

Tiesa, „Kas vyksta Kaune“ žiniomis, nustojus lietui naktinėtojai šventinio fejerverko dar gali sulaukti, tad keliauti į lovas trumpiausią metų naktį neskubėkite.

Prieš audrai perbraižant vakaro planus, scenoje spėjo pasirodyti grupė „Voiceless“, folkloro ansamblis „Gadula“, sutartinių giedotojai „Sasutalas“, kiti tautiniai kolektyvai, vyko žibintų ir vainikėlių ant plaustų gaminimo dirbtuvės.


Žemuosiuose Šančiuose prieš pat škvalą spėta uždegti įspūdingą laužą

Lygiai taip pat netikėtai nutrūko Joninių šventė Jonų ir Janinių sostinėje Jonavoje. Dangus prapliupo pasibaigus puikiam LR vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinio pučiamųjų orkestro pasirodymui su Rasa Serra ir belaukiant „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“.

Šį pasirodymą tiesiogiai transliavo „Kas vyksta Kaune“, šventę iki jai užsibaigiant anksčiau laiko galite peržiūrėti naujienų portale ir „Facebook“ puslapyje.

Didžiulius juodus debesis kauniečiai šiandien, apie 22 val. užfiksavo iš Vilijampolės, Nemuno salos, Šlienavos ir kitų miesto bei rajono vietų. Saloje turėjęs vykti „Rondo“ koncertas taip pat buvo atšauktas nespėjus sugroti nė vieno kūrinio.

Apie atslenkančią audrą pranešta dar trečiadienio rytą. Sinoptikai prognozavo, kad ši diena bus audringiausia per visą savaitę. Nors diena buvo šilta ir saulėta, žaibai po saulėlydžio parodė savo elektrinius nagus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.