Galinga liūtis į Joninių koncertą santakoje susirinkusią minią išvaikė kaip muses – Kas vyksta Kaune

Galinga liūtis į Joninių koncertą santakoje susirinkusią minią išvaikė kaip muses

Joninės santakoje
R. Tenio nuotr.

Tik pradedančias įsibėgėti Jonines trečiadienio vakarą nutraukė gamtos stichija – trumpiausios nakties laužus gesino užslinkęs škvalas. Didžiuosius šventinius koncertus teko stabdyti pačiame įkarštyje, o kai kurie atlikėjai nė nespėjo užgauti akordų.

Santakos parke, prie pat taško, kur Neris susitinka su Nemunu pastatyta scena ir gausi kauniečių minia žadėjo puikią Joninių nakties šventę, tačiau dangus turėjo kitų užmačių.

Artėjant kulminacijai, per Lino Adomaičio pasirodymą prapliupo didžiulio smarkumo liūtis, iki siūlelio permerkusi ir akimirksniu išvaikiusi klausytojus. Donatas Montvydas, turėjęs dainuoti paskutinis, scenoje taip ir nepasirodė, o koncertas buvo nutrauktas.

Tiesa, „Kas vyksta Kaune“ žiniomis, nustojus lietui naktinėtojai šventinio fejerverko dar gali sulaukti, tad keliauti į lovas trumpiausią metų naktį neskubėkite.

Prieš audrai perbraižant vakaro planus, scenoje spėjo pasirodyti grupė „Voiceless“, folkloro ansamblis „Gadula“, sutartinių giedotojai „Sasutalas“, kiti tautiniai kolektyvai, vyko žibintų ir vainikėlių ant plaustų gaminimo dirbtuvės.


Žemuosiuose Šančiuose prieš pat škvalą spėta uždegti įspūdingą laužą

Lygiai taip pat netikėtai nutrūko Joninių šventė Jonų ir Janinių sostinėje Jonavoje. Dangus prapliupo pasibaigus puikiam LR vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinio pučiamųjų orkestro pasirodymui su Rasa Serra ir belaukiant „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“.

Šį pasirodymą tiesiogiai transliavo „Kas vyksta Kaune“, šventę iki jai užsibaigiant anksčiau laiko galite peržiūrėti naujienų portale ir „Facebook“ puslapyje.

Didžiulius juodus debesis kauniečiai šiandien, apie 22 val. užfiksavo iš Vilijampolės, Nemuno salos, Šlienavos ir kitų miesto bei rajono vietų. Saloje turėjęs vykti „Rondo“ koncertas taip pat buvo atšauktas nespėjus sugroti nė vieno kūrinio.

Apie atslenkančią audrą pranešta dar trečiadienio rytą. Sinoptikai prognozavo, kad ši diena bus audringiausia per visą savaitę. Nors diena buvo šilta ir saulėta, žaibai po saulėlydžio parodė savo elektrinius nagus.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA