Naktį Kaune užsidegė anglies rūšiavimo aparatas: perkasta ir vandeniu perlieta 90 tonų anglių | Kas vyksta Kaune

Naktį Kaune užsidegė anglies rūšiavimo aparatas: perkasta ir vandeniu perlieta 90 tonų anglių

Praėjusi naktis Kaune specialiosioms tarnyboms nebuvo rami. Kol keli policijos ekipažai po visą Kauną gaudė bėglį, kiti pareigūnai bandė užtikrinti saugų perimetrą, mat Švenčionių gatvėje užsiliepsnojo anglies rūšiavimo aparatas. Apie nelaimę pranešęs skaitytojas įvykio vietoje užfiksavo visas specialiąsias tarnybas.

„Kas vyksta važiuojant link Uošvienės liežuvio kelio nuo A. Juozapavičiaus pusės? Bent 4 policijos ir po 2 greitosios pagalbos bei ugniagesių ekipažus”, – naktį teiravosi skaitytojas.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos duomenimis, apie 1.37 val. buvo gautas pranešimas, kad Švenčionių gatvėje dega namas.

Ugniagesiams atvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad įmonėje „Dameta” atvira liepsna degė anglies rūšiavimo aparatas „EXTEC”. Kaip pranešama, išsilydė ir į anglių krūvas sukrito guminės aparato dalys, todėl anglys buvo perkasinėjamos ir perliejamos krautuvu „Bobcat“. Dėl nelaimės perkasta ir perlieta 90 tonų anglių.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune” komentavo Kauno apskrities policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė, policija nelaimės vietoje užtikrino perimetro apsaugą, apie 3 val. nakties gaisras buvo užgesintas, žmonės nenukentėjo.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA