Skaitytojas: gyvename pačiame miesto centre, o jaučiamės kaip užkampyje – Kas vyksta Kaune

Skaitytojas: gyvename pačiame miesto centre, o jaučiamės kaip užkampyje

Skaitytojo nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas

„Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė darbų organizavimu miesto centre pasipiktinusio skaitytojo laiškas. Pasak žmogaus, dalis rekonstruojamos S. Daukanto gatvės yra apšviesta ir praeiti ja pėstiesiems palygint paprasta, o kita atkarpa paskendusi tamsoje, neatidžių gyventojų tyko išsišovę šuliniai.

Kaip priminė skaitytojas, šiuo metu remontuojama visa S. Daukanto gatvė, tačiau atkarpa nuo Donelaičio gatvės iki Laisvės alėjos, kur esą yra tik vienas gyvenamasis namas, gerai apšviesta ir aptverta, o atkarpa nuo Laisvės alėjos iki Kęstučio gatvės skendi visiškoje tamsoje, nors joje visi gyvenamieji namai.

„Negana to, kad žmonės į namus eina per skaldą tamsoje, tai dar turi laviruoti tarp iškilusių šulinių. Skambinau į „Kauno gatvių apšvietimą“, tai sako remontas, išskirtinė situacija, tačiau remontas abiejose atkarpose, tik vienoje meras turi turto, o kitoje ne“, – jo manymu, netolygios darbų eigos priežastį įvardijo skaitytojas.

Jis atkreipė dėmesį, kad rekonstruojant Laisvės alėją pėsčiųjų patogumui buvo patiesti plastikiniai takai – čia to nėra. Kauniečio žiniomis, Laisvės al.-Kęstučio g. atkarpos remontas tęsis net iki liepos mėnesio, nors Kęstučio g.-Karaliaus Mindaugo pr. atkarpa, kur žmonių srautas esą mažesnis, bus sutvarkyta iki Naujųjų metų.

„Bet vėl, ten šalia mero ofisai. Tai va, kaip gyvename pačiame centre, o jaučiamės kaip pačiame užkampyje“, – kalbėjo kaunietis, pasidalijęs kliūčių ruožu tapusios skirtingai apšviestos S. Daukanto gatvės nuotraukomis.

Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare informavo, kad dar šią savaitę atkarpoje nuo Kęstučio gatvės iki Laisvės alėjos planuojama pradėti statyti nuolatinius stacionarius apšvietimo stulpus ir apšviesti dalį statybvietės.

„Be to, iš Kinijos jau atkeliavo S. Daukanto gatvės granitas, tad netrukus prasidės naujos dangos klojimo darbai. Atsiprašome kauniečių už laikinus nepatogumus“, – supratimo ir kantrybės prašė A. Pakalniškis.

Pradėta S. Daukanto gatvės rekonstrukcija – atsiras svarbus akcentas 11 nuotr.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad 400 m ilgio S. Daukanto gatvės rekonstrukcija pradėta šių metų birželį. Čia keičiamos susidėvėjusios požeminės komunikacijos, atnaujinama danga bei mažoji architektūra – spalio 17-ąją jau atidengta 3 m aukščio skulptūra Japonijos diplomatui Čijunei Sugiharai.

Įvertinkite: Kaune atidengta skulptūra žydų gelbėtojui Č. Sugiharai 8 nuotr.

Visus atnaujinimo darbus planuojama užbaigti kitų metų vasarą.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.