Kauniečiai nebežino, kur kreiptis: taip plaukiam jau 2 mėnesius – Kas vyksta Kaune

Kauniečiai nebežino, kur kreiptis: taip plaukiam jau 2 mėnesius papildyta

Skaitytojos nuotr.

Neapsikentę besitęsiančiu Taikos prospekto remontu kauniečiai nebežino, kur kreiptis. Įvažiavimą į kiemą kelininkai paliko tragišką, o užsitęsus ir lietui, baiminamasi, kad vieną dieną automobiliai kieme ir paskęs.

Po žiemos į Taikos prospektą vėl sugrįžę kelininkai Taikos pr. 77 namo gyventojams daug vilties neteikia. Asfaltavę pagrindinę gatvę ir nakčiai uždarę įvažą į kiemą, asfalto įvažiavimui pagailėjo.

„Mes taip plaukiam jau 2 mėnesius. Čia net nėra asfalto į kiemą. Jie išasfaltavo gatvę, uždarė į kiemą įvažiavimą nakčiai, o nesugebėjo 2 metrų į kiemą išasfaltuoti…“, – apmaudo neslepia į „Kas vyksta Kaune“ redakciją nuotraukas atsiuntusi skaitytoja.

Moters teigimu, su prašymu pagaliau išasfaltuoti įvažiavimą į daugiabučio kiemą kreiptasi ir į „Kauno tiltus“, ir į Kauno miesto savivaldybę, tačiau jokių realių veiksmų nesiimta.

„Nebežinom, ką daryti. Fotografavom skęstantį kiemą, nuotraukas siuntėm savivaldybei ir „Kauno tiltam“, bet nieko“, – skundėsi kaunietė ir pridūrė, kad kasdien tokiu keliu grįžtant namo kenčia ir automobilis.

„Man ir mašina apdaužė akmenys, kviečiau policiją, įforminom įvykį, bet kaltų nėra“, – pasakojo skaitytoja ir atkreipia dėmesį, kad dar prastesnė situacija būna vos tik pradėjus lyti.

„Virš mašinos buferio vanduo, vaikas į balą įlipo, tai jam vandens iki kelių“, – teigė moteris.

Užsitęsusiais darbais, išardytais šaligatviais, nuolatiniu purvu, smėliu ir dulkėmis skundžiasi ne tik Taikos pr. gyventojai, bet ir čia veikiančios įmonės.

„Aš suprantu, kad reikia pakentėti, bet kokia prasmė kentėjimo, kai išardė ir viską paliko? Atvažiuoja dėl akių porą kartų per savaitę viena brigada, pakrapšto kažką, o mes ir nespėjam dulkių nuo staliukų lauke valyti“, – komentavo Taikos pr. įsikūrusios kavinės padavėjas.

Papildyta 14.08 val.

Į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi dar daugiau Taikos pr. gyvenančių kauniečių. Vieno jų teigimu, įvažiavimai į kiemus – nemokamas automobilio pakabos patikrinimas.

„Tokia situacija ne tik tame konkrečiame įvažiavime, tačiau daugelyje įvažiavimų į kiemus, pvz. Taikos pr. 40, 44 ir aplink. Įvažiavimai į kiemus išgriauti prieš 2-3 savaites, aplink įvažiavimą sudėti šaligatvio bortai ir pan. Tačiau patys įvažiavimai – nemokamas automobilio pakabos patikrinimas“, – pasakojo kaunietis.

Jo teigimu, grįžtant į daugiabučio kiemą, reikia stengtis nepalaikyti į duobes, nes vietomis „smegduobės“ po 20 ir daugiau centimetrų, kas gali nekukliai apgadinti automobilį.

„Blogiausia, kad nėra pagalvojama apie laikinus sprendimus. Jei jau nėra numatyta čia ir dabar iškloti naujo įvažiavimo, tai bent jau kokios skaldos ar ko nors pripiltų, kad bent jau nebūtų viskas išgriauta ir palikta. Kentėjimas kentėjimu, bet žmonėms naudotis įvažiavimais yra reikalinga ir būtina, būtų galima nors truputį pagalvoti apie gyventojus ir bent minimaliai pagerinti situaciją, jei jau iš karto neina padaryti visko gerai“, – komentavo Taikos pr. gyventojas.

Dėl Taikos pr. 77 namo gyventojų problemų portalas „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi į „Kauno tiltus“ ir Kauno savivaldybę, gavę informacijos, publikaciją papildysime.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.