Konkursas: siųsk nuotraukas ir drauge išrink mieliausią Kauno augintinį – Kas vyksta Kaune

Konkursas: siųsk nuotraukas ir drauge išrink mieliausią Kauno augintinį

Augintinių konkursas / R. Vilniūtės nuotr.

Visą gegužės mėnesį skiriame kauniečių augintiniams – siųskite savo šunelių, katinėlių ir kitų naminių gyvūnų nuotraukas bei drauge išrinkime mieliausią Kauno augintinį. Net 10 daugiausiai balsų sulaukusių augintinių pasidalins ir skanų prizą – 200 kg „Quattro“ šunų ir kačių maisto. Šį konkursą organizuoja naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ kartu su AB „Kauno Grūdai“ ir „Kauno Grūdų Veterinarijos farmacija“, bei „Quattro“ – super premium šunų ir kačių maisto prekiniu ženklu.

Daugelio žmonių gyvenimas neįsivaizduojamas be augintinio, o karantino laikotarpis šią žmogaus ir naminių gyvūnų draugystę tik dar labiau sustiprino. Jie, mūsų mieliausi augintiniai, ne tik kėlė mums nuotaiką, palaikė draugiją, bet ir atlaikė stiprų emocinį krūvį.

Kiekvienas, turintis šunį ar katę pasakys, kad gyvūnai yra patys geriausi žmogaus kompanionai, kurie nesiginčija, atleidžia blogą nuotaiką, o savo geru būdu dar ir priverčia nusišypsoti. Tad laikas ir mums jiems padėkoti bei pasidžiaugti – šis konkursas tam ir skirtas! Na, o laimėjusieji bus apdovanoti skaniais organizatorių prizais.

Kaip sudalyvauti

Sudalyvauti „Mieliausio Kauno augintinio rinkimuose“ labai paprasta – tereikia iki gegužės 16 d. atsiųsti augintinio nuotrauką su trumpu aprašu.

O nuo gegužės 16 iki 23 dienos – balsuoti už mieliausią savo ar kitų augintinį! Balsuoti gali visi, tad kvieskite savo artimuosius, draugus, draugų draugus ir savo augintinių draugus.

Atsiųskite savo augintinio nuotraukas su trumpu aprašymu – koks gyvūno vardas, amžius, veislė ir kuo tas gyvūnas yra mielas ar ypatingas per specialią konkurso formą spausdami šią nuorodą arba el. paštu konkursas@kasvyksta.lt.

Balsavimo platforma bus paskelbta gegužės 16 d.

Daugiausiai skaitytojų balsų surinkęs augintinių dešimtukas keliaus į finalinį balsavimą, kuris vyks paskutinę gegužės savaitę, o daugiausiai simpatijų sulaukę augintiniai pasidalins 200 kg „Quattro“ kačių ir šunų maisto.

„Quattro“ – super premium maistas šunims ir katėms. Kiekviena „Quattro“ maisto granulė padengta natūralia šaltyje džiovinta mėsa, kuri ne tik suteikia gerą skonį ir kvapą, bet ir pažadina augintinio laukinius instinktus.

Šio maisto sudėtyje nėra kviečių, todėl jis nesukelia dėl kviečių glitimo atsirandančios alergijos. „Quattro“ super premium maistas yra su natūraliais prebiotikais, kurie padeda palaikyti sveiką augintinio žarnyno florą, teikdami maistą naudingoms bakterijoms.

Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės 30 d.

Prizinis fondas

Visi 10 į finalą patekusių dalyvių bus apdovanoti „KG VET“ tiekiamais „Quattro“ pašarais.

Penktos-dešimtos vietų laimėtojams bus įteikta po 10 kg šunų ir kačių maisto, trečios ir ketvirtos vietos laimėtojai gaus 30 kg šunų maisto ir 20 kg kačių maisto, o pirmųjų dviejų vietų laimėtojai gaus net 60 kg šunų maisto ir 30 kg kačių maisto pakuotes.

Specialius prizus konkurso laimėtojams taip pat įteiks ir portalas „Kas vyksta Kaune“.

Konkurso organizatoriai

Mieliausio Kauno augintinio rinkimų konkurso pagrindinis organizatorius – „Kauno Grūdų Veterinarijos farmacija“, priklausanti įmonių grupei „Kauno grūdai“, kurios veiklos istorija siekia jau beveik 130 metų.

Vykdydama veterinarinės farmacijos veiklą, AB „Kauno grūdai“ prekiauja veterinariniais preparatais ir priemonėmis, skirtais ir smulkiesiems gyvūnams. Tarp siūlomų preparatų – vakcinos, veterinariniai vaistai, vitaminai ir mineralai, probiotikai, prebiotikai, pašariniai priedai, veterinariniai instrumentai ir kt.

Įmonė veterinarinius vaistus bei priemones tiekia gyvulių ūkiams, veterinarijos vaistinėms, gydykloms, klinikoms ir zoo prekių parduotuvėms. Kaune veikianti bendrovė bendradarbiauja su garsiausiais pasaulyje veterinarinių vaistų gamintojais.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.