„Urmo“ miestelyje – natūralumu ir puikiu skoniu garsėjantys saldumynai Velykoms – Kas vyksta Kaune

„Urmo“ miestelyje – natūralumu ir puikiu skoniu garsėjantys saldumynai Velykoms

Organizatorių nuotr.

Jau beveik porą dešimtmečių išskirtinės konditerijos gamintojai, nuo 2008 m. žinomi kaip „Bella Toscana“, džiugina kauniečius natūraliais ir labai skaniais tortais, pyragaičiais ir kitokiais gardumynais. Šie rankų darbo šedevrai ypač tiks ir jūsų Velykų stalui.

Veiklą pradėjo kaip kavos baras

„Savo veiklą Lietuvoje pradėjome 2003 m., kaip pirmasis kavos baras, kuriame buvo skrudinama kava, parduodami rankų darbo tortukai bei pyragėliai. Galiausiai perėjome prie konditerinio cecho bei kepyklų tinklo, kad galėtume palepinti didesnę dalį žmonių ir tiekti produkciją kitiems kavos barams bei restoranams.

Taip atsirado konditerijos gaminių prekės ženklas „Bella Toscana“ skirtas patenkinti išrankaus, daug ragavusio, išskirtinę kokybę bei natūralumą vertinančio pirkėjo poreikius“, – pasakojo įmonės atstovė Sheli Shneider.

Jokių konservantų ir šefo iš Izraelio receptai

Išskirtinės kokybės „Bella Toscana“ gaminių paslaptis – rankų darbo gamyba ir unikali tortų gamybos technologija, kurios dėka išvengiama konservantų. Daugumą receptų kuria bei vietinei rinkai pritaiko nuolat Izraelyje gyvenantis ir besitobulinantis šefas, turintis šioje srityje daugiau nei 30 metų patirties.

Jo sukurti originalūs receptai paremti Italijos, Prancūzijos, Austrijos, Izraelio konditerijos ir kulinarijos tradicijomis. Na o gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės natūralios žaliavos – prancūziškas sviestas, belgiškas šokoladas, migdolų miltai, rinktiniai riešutai. Visai nenaudojami konservantai, konditeriniai pusfabrikačiai, dirbtiniai saldikliai.

Kad Velykos būtų tikrai skanios

Velykoms ypač patogu apsipirkti prekybos miestelyje „Urmas“ įsikūrusiame Centriniame Kauno turguje, kuriame veikia ir „Bella Toscana“ parduotuvė. Užsukę čia galėsite įsigyti visko, ko reikės Velykų stalui: šviežios mėsos, tradicinių rūkytų gaminių, kiaušinių ir jų dažų bei desertų.

„Bella Toscana“ siūlo Velykų stalą praturtinti ne tik puikiais saldumynais, bet subtiliais užkandžiais. Pasak Sh. Shneider, šiai šventei puikiai derėtų brusketų, fokačijų vieno kąsnio sumuštiniai ar involtinų padėklas.

Na, o užsiskaninimui rekomenduojami populiariausi „Bella Toscana“ tortai: „Mocartas“, „Creme Brulée“. Eklerai plikytu vaniliniu kremu ir šu pyragėliai su šiuo kremu bei maskarponės sūriu. O taip pat – makaronsai ir austriški štrudeliai.

„Bella Toscana“ parduotuvė veikia Centriniame Kauno turguje, kuris įsikūręs prekybos miestelyje Urmas (Pramonės pr.16), Rytinės galerijos 19 prekybos salėje, rašoma „Bella Toscana“ pranešime žiniasklaidai.

Darbo laikas pirmadieniais-penktadieniais nuo 7 iki 17.30 val., šeštadieniais nuo 7 iki 16 val., o sekmadieniais nuo 7 iki 15 val. Velykų pirmąją ir antrąją dienomis turgus nedirbs.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA