Po „Kas vyksta Kaune“ reportažo pakeista eismo tvarka Karaliaus Mindaugo prospekte – Kas vyksta Kaune

Po „Kas vyksta Kaune“ reportažo pakeista eismo tvarka Karaliaus Mindaugo prospekte

Karaliaus Mindaugo prospektas
Karaliaus Mindaugo prospektas / R. Tenio nuotr.

Kovo pradžioje į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi pažeidimų neapsikentę kauniečiai – Karaliaus Mindaugo prospekte beveik metus laiko geltonomis linijomis buvo pažymėtos laikinos eismo juostos, tačiau vairuotojai vadovautis šiuo kelio ženklinimu taip ir neišmoko. Portalui užfiksavus nuolat vykstančius Kelių eismo pažeidimus, horizontalusis kelio ženklinimas K. Mindaugo prospekte pasikeitė.

Prieš metus pradėjus statyti naują pėsčiųjų tiltą į Nemuno salą, K. Mindaugo prospekte geltonomis linijomis buvo pažymėtos laikinos eismo juostos, tačiau vairuotojai susikūrė savo eismo taisykles, į kurias būdavo įtraukti ir nepadorūs gestai.

Per kelias minutes virš 80 pažeidimų

Portalui „Kas vyksta Kaune“ per itin trumpą laiką K. Mindaugo prospekte pavyko užfiksuoti virš 80 avarinių situacijų. Sutrikimas, pirmiausia, kildavo nuo Birštono gatvės sankryžos važiuojant link „Akropolio“. Geltonos linijos srautą čia kreipė kairiau, tačiau dalis vairuotojų laikydavosi balto horizontaliojo ženklinimo.

Priešpriešinius srautus ties gaisrine beveik metus laiko skyrė dviguba geltona linija, bet kai kurie vairuotojau pagal įprastą subraižymą čia įsigudrindavo ir apsisukti. Pažeisdami taisykles į K. Mindaugo prospektą vairuotojai išsukinėdavo ir iš I. Kanto gatvės.

Laikinų linijų nebeliko

Kovo pradžioje Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare nurodė, kad situacija dėl laikinų Karaliaus Mindaugo prospekto eismo juostų buvo žinoma, o tiltą statantis rangovas jau kurį laiką organizavo geltonos spalvos ženklinimo panaikinimą.

Panašu, kad pagerėjus orams ir paviešinus problemą darbai paspartėjo – eismo tvarka šioje atkarpoje grįžo prie įprastinės. Tai reiškia, K. Mindaugo prospekte jau nuvalytos geltonos horizontaliojo kelio ženklinimo linijos, dabar vairuotojai turi vadovautis likusiu baltu horizontaliuoju ženklinimu. Taip pat, važiuojantys Birštono gatvės kryptimi, kauniečiai vėl gali naudotis apsisukimui skirta juosta.

Preliminari pėsčiųjų tilto į Nemuno salą statybos darbų pabaiga numatyta 2021 m. III ketvirtį. Šiuo metu taip pat vyksta kapitalinis K. Mindaugo prospekto šaligatvių remontas, dėl kurio eismo juostos vietomis susiaurėjusios.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.