Už judėjimo ribojimų pažeidimus savaitgalį išrašyti 102 protokolai – Kas vyksta Kaune

Už judėjimo ribojimų pažeidimus savaitgalį išrašyti 102 protokolai dėl M.A.M.A. apdovanojimų sulaukta beveik 30 pranešimų

ELTA 2021/03/29 10:02
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Policija per savaitgalį apgręžė 1383 be svarios priežasties patekti ne į savo gyvenamąją savivaldybę bandžiusius vairuotojus, 102 iš jų išrašyti protokolai.

„Per dvi dienas buvo apgręžtos 1383 transporto priemonės, o už judėjimo ribojimų pažeidimus išrašyti 102 protokolai“, – Eltą informavo Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

Policijos departamento atstovo teigimu, šeštadienį judėjimo tarp savivaldybių mastai buvo pakankamai dideli.

„Šeštadienį pakankamai daug buvo transporto priemonių, ypač iš Vilniaus išvažiuojant, tai tikrai buvo didelis judėjimas matomas“, – sakė jis.

R. Matonis teigia, kad tarp savaitgalį užfiksuotų karantino reikalavimų pažeidimų dominavo daugiau nei vieno namų ūkio kontaktai.

„Iš viso yra per dvi dienas užfiksuoti 274 pažeidimai, dažniausiai dominuojantys yra daugiau kaip vieno ūkio kontaktai ir judėjimo kontrolės pažeidimai“, – sakė Policijos departamento atstovas.

Šeštadienio vakarą Kaune įvyko ir didelio pasipiktinimo viešoje erdvėje susilaukę muzikiniai M.A.M.A. apdovanojimai. Renginys kritikos susilaukė dėl griežto karantino sąlygomis surengtos „puotos maro metu“. Renginio organizatoriai skelbė, kad visiems dalyviams prieš renginį buvo atlikti COVID-19 testai.

R. Matonio teigimu, dėl galimų karantino reikalavimų pažeidimų buvo sulaukta beveik 30 pranešimų. Todėl dėl šeštadienio vykusių M.A.M.A. apdovanojimų renginio Lietuvos policija pradėjo aplinkybių tikslinimą.

Primename, kad Vyriausybė penktadienį nusprendė pratęsti karantiną iki balandžio 30 d., taip pat atnaujinti judėjimo ribojimus tarp savivaldybių nuo kovo 27 d. iki balandžio 5 d. Nuspręsta leisti judėjimą tik tarp „žiedinių“ savivaldybių ir esant kitoms svarbioms priežastims.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA