Kauną nuklojo sniego patalai: gyventojai dalijasi vaizdais - Kas vyksta Kaune

Kauną nuklojo sniego patalai: gyventojai dalijasi vaizdais

Skaitytojų nuotr.

Kovo paskutinėmis savaitėmis orai nusprendė papokštauti ir Kauno gatves bei kiemus nuklojo baltas sniegas. Kauniečiai dalijasi užfiksuotais kadrais iš įvairių miesto ir rajono vietovių, o vairuotojai susiduria su šiokiais tokiais nepatogumais.

„Vakar taip gražiai saulė švietė, o šiandien vėl žiema sugrįžo. Nereikėjo dar paslėpti žieminio palto“, – pamąstymais apie pasikeitusį orą dalijosi kaunietė.

Balti kiemai kauniečius pasitiko jau sekmadienio rytą, o snaigės krenta didžiąją dienos dalį. Panašu, kad pavasaris neskuba ateiti ir vėsesni orai dar nesiruošia trauktis.

Kaip rašoma Hidrometeorologijos pranešime, kovo 22-os naktį vietomis trumpai pasnigs, dieną daug kur, daugiausia šiaurės rytinėje šalies pusėje, numatomi trumpi krituliai, vyraus šlapdriba. Naktį daug kur plikledis. Pūs stiprokas šiaurės vakarų vėjas. Temperatūra naktį 1–6 laipsniai šalčio, pajūryje apie 0 laipsnių, dieną 0–5 laipsniai šilumos.

Įspėja vairuotojus

Kauniečiai taip pat pastebi, kad eismo sąlygos nėra saugios. Dėl sniego ir šaltuko yra slidžių ruožų, o mažesnės miesto gatvelės itin pavojingos.

„Pagrindinės gatvės nuvalytos, nėra prie ko prikibti, bet važiuojant mažesnėmis miesto gatvėmis vairuoti darosi sudėtinga, būkite atsargūs“, – įspėja pilietiškas kaunietis.

Šiaurės rytų Lietuvoje pagrindiniai keliai su pažliugusio sniego provėžomis, slidūs, įspėja Automobilių kelių direkcija.

Sekmadienio 13 val. duomenimis, likusioje šalies dalyje pagrindiniai keliai daugiausia šlapi.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai didžiojoje šalies dalyje, išskyrus pietvakarių Lietuvą ir Šiaulių apskritį, vietomis padengti prispausto arba šlapio sniego sluoksniu, provėžoti, slidūs.

Šiaurės rytų ir vidurio Lietuvoje silpnai sninga, pietvakarių Lietuvoje ir Vilniaus apskrityje šlapdriba, Alytaus ir Šiaulių apskrityse lietus, kitur kritulių nėra.

Oro temperatūra siekia nuo 1 laipsnio šalčio iki 4 laipsnių šilumos.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA