Ketvirtame kėlinyje atsigavęs „Žalgiris“ namuose sutriuškino prancūzus | Kas vyksta Kaune

Ketvirtame kėlinyje atsigavęs „Žalgiris“ namuose sutriuškino prancūzus

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai dvigubą Eurolygos savaitę namuose pradėjo pergalingai. Martino Schillerio vadovaujami kauniečiai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 85:75 (17:20, 23:22, 27:15, 18:18) įveikė Vilerbano ASVEL ekipą ir nutraukė jos pergalingą seriją.

Taikliais dvitaškiais pirmuosius „Žalgirio“ taškus rinko Nigelas Hayesas ir Rokas Jokubaitis, o Marius Grigonis pelnė penkis taškus paeiliui – 9:6. Tritaškį smeigė Thomasas Walkupas, N. Hayesas sumetė du baudų metimus, o antrą savo tolimą metimą realizavo M. Grigonis. Tiesa, kėlinio pabaigą žalgiriečiai pralaimėjo 0:7 – 17:20.

Du baudos metimus realizavo Martinas Gebenas, šešis taškus iš eilės surinko Augustine‘as Rubitas, keturis taškus surinko T. Walkupas, o dvitaškį greitoje atakoje pataikė Rokas Jokubaitis – 31:33. M. Grigonis pataikė dar vieną tritaškį, po puolime atkovoto kamuolio pasižymėjo Paulius Jankūnas, Joffrey Lauvergne galingai įdėjo iš viršaus, o M. Grigonis pridėjo du taškus – 40:42.

Po pertraukos du taškus įmetė M. Grigonis, J. Lauvergne pridėjo du su varžovo pražanga, o R. Jokubaitis keturis – 49:49. Keturis taškus įsirašė J. Lauvergne, R. Jokubaitis sumetė baudų metimus, M. Grigonis smeigė tritaškį, o tą patį pakartojo ir J. Lauvergne – 61:55. Po vieną baudos metimą pataikė A. Rubitas ir P. Jankūnas, o kėlinuko pabaigoje du dvitaškius įmetė Lukas Lekavičius – 67:57.

Gerą savo atkarpą L. Lekavičius perkėlė ir į ketvirtą kėlinį, kurį pradėjo taikliu vidutinio nuotolio metimu. Atakai baigiantis sudėtingą dvitaškį įmetė T. Walkupas, kitą išpuolį išgelbėjo P. Jankūnas, o M. Grigonis smeigė fantastišką tolimą metimą – 76:62. Šešiais taškais dar pasižymėjo J. Lauvergne, o T. Walkupas pelnė du su varžovo pražanga – 85:75.

„Žalgiris“: M. Grigonis 21, J. Lauvergne 18 (6 atk. kam.), T. Walkupas 12 (4 rez. perd.), R. Jokubaitis 10 (5 rez. perd.), A. Rubitas 7, L. Lekavičius 6, P. Jankūnas 5 (9 atk. kam.), N. Hayesas 4, M. Gebenas 2, K. Lukošiūnas 0.

ASVEL: G. Yabusele 17, N. Cole 14, D. Lighty 12, I. Bako 10.