Nelaimė netoli Kauno: užsiliepsnojus vilkikui „Via Baltica“ kelias kurį laiką buvo nepravažiuojamas – Kas vyksta Kaune

Nelaimė netoli Kauno: užsiliepsnojus vilkikui „Via Baltica“ kelias kurį laiką buvo nepravažiuojamas eismą reguliuoja pareigūnai

Pirmadienio popietę „Via Baltica“ kelyje, ties Vandžiogala, užsiliepsnojo vilkikas. Į įvykio vietą skuba visos specialiosios tarnybos.

„Via Baltica“ ties Vandžiogala. Nuo Kėdainių pusės link Kauno važiuojantys sukit pro Vandžiogalą, dega fūra, kelias užblokuotas“, – praneša internautai.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, pranešimas apie „Via Baltica“ kelyje matomus juodus dūmus gautas 13.13 val. Daugiau informacijos pareigūnas pateikti negalėjo.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento ugniagesys portalui taip pat nenurodė, ar vilkiko viduje buvo žmonių. „Skubame į iškvietimą“, – teigė budintysis.

Degantis vilkikas „Via Baltica“ kelyje / „Kur Stovi Trikojis Kaune” grupės nuotr.

Papildyta 14.04 val.

Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovės spaudai Džiugintos Vaitkevičienės teigimu, gaisras lokalizuotas apie 14 val. Įvykio vietoje dar kurį laiką dirbs ugniagesiai, bus tvarkomos iš vilkiko išsiliejusios medžiagos, kurios, anot Dž. Vaitkevičienės, nėra pavojingos aplinkai.

Pirminiais duomenimis, vilkiko vairuotojas gaisro metu nenukentėjo.

Papildyta 14.18 val.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, į įvykio vietą nuvykus pareigūnams buvo rastas degantis krovininis automobilis „Mercedes Benz”. 1957 metais gimęs vairuotojas ir keleivis (kitas vairuotojas), pamatę užsidegusią priekabą sustojo ir išlipo. Nukentėjusių asmenų nėra. Gaisras užgesintas.

Spūstys nesiformuoja, pareigūnai reguliuoja eismą, jis nukreipiamas šalia esančiu keliu.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA