Vykstantiems į sostinę prireiks kantrybės: A1 kelias užblokuotas – Kas vyksta Kaune

Vykstantiems į sostinę prireiks kantrybės: A1 kelias užblokuotas spūstys abiejose A1 kelio kryptyse

Besitęsiant gausiam snygiui eismo įvykiai pasipylė ne tik Kauno gatvėse, bet ir magistraliniuose keliuose. A1 keliu vykstančius Vilniaus link antradienio rytą pasitinka milžiniška spūstis, čia netoli Vievio kelią blokuoja vilkikas.

Internautai „Kas vyksta Kaune“ grupėje antradienio rytą dalijasi vaizdas iš magistralinio kelio A1, vairuotojų teigimu kelias Vilniaus link nepravažiuojamas. Vilkikas kelią blokuoja netoli Vievio, o spūstis magistralėje, pasak vairuotojų, tęsiasi kelis kilometrus.

Eismas A1 magistralėje / Skaitytojo nuotr.

Kaip delfi.lt informavo policija, pranešimas apie avariją buvo gautas apie 9.29 val. Pranešėjas teigė, kad Elektrėnų savivaldybėje, Vievio seniūnijoje, ties Ausieniškių kaimu, kelyje Kaunas-Vilnius, vilkikas su priekabe rėžėsi į atitvarus ir visiškai užblokavo kelią. Pirminiais duomenimis, žmonės nenukentėjo.

Tiesa, kauniečiai skundėsi ir kitais nepravažiuojamais keliais, pavyzdžiui, Kačerginėje. Vilkiko eismo įvykis fiksuotas ir Amalių aplinkkelyje.

Papildyta 12.24 val.

Spūstys abiejose A1 kelio kryptyse

Kaip teigia BNS, įvykio vietoje eismą reguliuoja policijos pareigūnai.

Kiek po vienuoliktos valandos policija sulaukė pranešimo, kad netoli Vievio susidūrė du Kauno kryptimi važiavę vilkikai. Šiame įvykyje taip pat niekas nenukentėjo, tačiau sutriko eismas.

„Ten irgi spūstys, ten pareigūnai yra, jie reguliuoja eismą ir nukreipia pagal galimybes į aplinkkelį“, – sakė Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja.

(papildymo pabaiga)

Sunkios eismo sąlygos

Eismo sąlygas antradienio rytą Lietuvoje sunkina snygis ir pūga, jos sudėtingos visoje Lietuvoje, įspėja Automobilių kelių direkcija.

9 valandos duomenimis, pagrindinių kelių dangos su šlapio ar pažliugusio sniego provėžomis, vietomis su prispausto arba puraus sniego sluoksniu iki 10-15 cm.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai su prispaustu sniegu, vietomis su puraus sniego sluoksniu iki 20 cm, slidūs. Slidžius kelių ruožus valo ir barsto „Kelių priežiūra“.

Kaip portalui „Kas vyksta Kaune“ seniau komentavo Kauno rajono kelius prižiūrinčios įmonės AB „Kelių priežiūra“ komunikacijos skyriaus vadovė Giedrė Čekavičienė, keliai yra skirstomi į 5 priežiūros lygius atsižvelgiant į jų intensyvumą ir pagal tai jiems skiriama atitinkamai dėmesio.

1 lygis, tai daugiausiai dėmesio skiriama magistraliniams keliams, kuriuose eismo intensyvumas didžiausias. Aukštas eismo kokybės lygis šiuose keliuose privalo būti užtikrintas visą parą. Pagal 2 lygį prižiūrima didžioji dalis magistralinių ir intensyviausių krašto kelių. Kelių priežiūros komanda šiuose keliuose budi nuo 4 iki 22 val.

Pagal 3 lygį prižiūrima didžioji dalis krašto ir intensyviausių rajoninių kelių. Kelių priežiūros komanda šiuose keliuose budi nuo 4 iki 19 val. 4 lygis – tai krašto ir rajoniniai keliai, kuriuose eismo intensyvumas yra mažesnis kaip 1000 automobilių per parą. Kelių priežiūros komanda IV lygio keliuose budi nuo 6 iki 19 val.

Ir 5 lygis, pagal kurį prižiūrima didžioji dalis valstybinės reikšmės rajoninių kelių, kuriuose privalu užtikrinti minimalų eismo kokybės lygį ir kelio tinkamumą naudoti. Šiuose keliuose mūsų komanda dirba nuo 9 iki 18 valandos.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.