Ledas netvirtas: ugniagesiai per parą tris kartus vyko gelbėti įlūžusių asmenų – Kas vyksta Kaune

Ledas netvirtas: ugniagesiai per parą tris kartus vyko gelbėti įlūžusių asmenų

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas pranešė, kad per vakar dieną Kauno apskrityje buvo pranešta apie tris į vandens telkinius įlūžusius asmenis. Visi asmenys sėkmingai ištraukti iš vandens.

Du asmenys įlūžo Kaune

Ugniagesiai gelbėtojai penktadienį vyko net į tris iškvietimus dėl į vandenį įlūžusių asmenų, du iš jų buvo Kaune.

12.38 val. pranešta, kad į Lampėdžio ežerą įlūžo vyras. Asmuo buvo nukeliavęs nuo kranto apie 100 metrų. Vyrą iš vandens ištraukė ir į krantą parvedė ant ledo buvę žvejai. Žmogus perduotas medikams.

Kitas pranešimas gautas 17:46 val., kad Kalniečių parke į tvenkinį įlūžo žmogus. Pajėgos atšauktos kelyje gavus papildomą pranešimą, kad pagalbos nereikia, žmogus išlipo.

Dar vienas žmogus įlūžo Prienų rajone, pranešimas gautas 12.04 val., kad kūdroje prie kareivinių įlūžo vyras, bando traukti. Į tvenkinį įlūžusį vyrą jau buvo ištraukęs gyventojas iki ugniagesių atvykimo.

Įspėja apie ploną ledą

Pareigūnai gyventojus ragina atsakingai mėgautis pramogomis ant ledo – dažnai pirmasis, neseniai susiformavęs ledas būna ypač pavojingas. Tam, kad ant ledo būtų saugu žmonėms, jis turėtų būti bent 8-12 cm storio, tačiau skirtinguose vandens telkiniuose ledo storis būna nevienodas, todėl kyla rizika įlūžti.

Šis saugumo reikalavimas galioja tiek toliau nuo kranto žvejojantiems, tiek ir čiuožinėjantiems.

Pareigūnai įspėja – ledas nėra tvirtas, todėl būkite atsargūs ir nevaikščiokite, nečiuožinėkite ant netvirto ledo, elkitės atsakingai – nerizikuokite savo sveikata ir gyvybe.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA