Morenginė Kauno eglutė miestiečius džiugina paskutinį vakarą – Kas vyksta Kaune

Morenginė Kauno eglutė miestiečius džiugina paskutinį vakarą

Į Kauną šiais metais Trys karaliai atkeliavo virtualioje erdvėje, kviesdami kauniečius dalyvauti žaidime „Trys karaliai atkeliavo – visas svietas uždainavo“. Tradiciškai, po Trijų karalių baigiasi šventinis laikotarpis ir pagrindinis akcentas – Kalėdų eglė netrukus pradedama nupuošti. Kiek tiksliai kauniečiai dar galės pasidžiaugti saldžia eglute, pranešė jos sumanytoja Jolanta Šmidtienė.

Karaliams atkeliauti padės kiekvienas gyventojas

Kaip anksčiau skelbė Kauno tautinės kultūros centras, kauniečiai kartu su Kasparu, Merkeliu ir Baltazaru puošniomis Kauno gatvėmis keliaus įveikę tam tikras užduotis.

Žaidimą galima žaisti 2021 m. sausio 6-20 dienomis. Tereikia išmaniajame įrenginyje arba planšetėje atsisiųsti ir instaliuoti nemokamą mobiliąją programėlę „Actionbound“ iš „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvių.

Papuošta Kauno kalėdinė eglė

Žaidimui skirtą QR kodą galima rasti Kauno tautinės kultūros centro internetinėje svetainėje arba „Facebook“ paskyroje.

Eglės neliks per savaitgalį

Kauniečiai taip pat teiravosi, kiek dar laiko bus galima pasigrožėti pagrindine kalėdine egle. Anot Kauno savivaldybės atstovų, eglutė jau kitą dieną po Trijų karalių šventės bus pradėta ardyti, o visai jos neliks per ateinantį savaitgalį.

Įžiebta Kalėdinė eglė

Trečiadienio vakarą eglutė dar džiugina praeivius, tačiau rytoj ji bus užgesinta ir pradėtas dekoracijų išmontavimas. Darbai bus pradėti nuo eglės vidaus, kur yra sumontuotas cukrinis Kauno modelis, o po to bus nurinktos ir kitos puošmenos.

„Kas vyksta Kaune“ užfiksavo paskutinį eglutės vakarą iš paukščio skrydžio, akimirkomis iš Rotušės aikštės savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo ir J. Šmidtienė. Simboliškai šį vakarą mieste iškrito sniegas, papuošdamas stebuklingą erdvę.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA