Morenginė Kauno eglutė miestiečius džiugina paskutinį vakarą – Kas vyksta Kaune

Morenginė Kauno eglutė miestiečius džiugina paskutinį vakarą

Į Kauną šiais metais Trys karaliai atkeliavo virtualioje erdvėje, kviesdami kauniečius dalyvauti žaidime „Trys karaliai atkeliavo – visas svietas uždainavo“. Tradiciškai, po Trijų karalių baigiasi šventinis laikotarpis ir pagrindinis akcentas – Kalėdų eglė netrukus pradedama nupuošti. Kiek tiksliai kauniečiai dar galės pasidžiaugti saldžia eglute, pranešė jos sumanytoja Jolanta Šmidtienė.

Karaliams atkeliauti padės kiekvienas gyventojas

Kaip anksčiau skelbė Kauno tautinės kultūros centras, kauniečiai kartu su Kasparu, Merkeliu ir Baltazaru puošniomis Kauno gatvėmis keliaus įveikę tam tikras užduotis.

Žaidimą galima žaisti 2021 m. sausio 6-20 dienomis. Tereikia išmaniajame įrenginyje arba planšetėje atsisiųsti ir instaliuoti nemokamą mobiliąją programėlę „Actionbound“ iš „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvių.

Papuošta Kauno kalėdinė eglė

Žaidimui skirtą QR kodą galima rasti Kauno tautinės kultūros centro internetinėje svetainėje arba „Facebook“ paskyroje.

Eglės neliks per savaitgalį

Kauniečiai taip pat teiravosi, kiek dar laiko bus galima pasigrožėti pagrindine kalėdine egle. Anot Kauno savivaldybės atstovų, eglutė jau kitą dieną po Trijų karalių šventės bus pradėta ardyti, o visai jos neliks per ateinantį savaitgalį.

Įžiebta Kalėdinė eglė

Trečiadienio vakarą eglutė dar džiugina praeivius, tačiau rytoj ji bus užgesinta ir pradėtas dekoracijų išmontavimas. Darbai bus pradėti nuo eglės vidaus, kur yra sumontuotas cukrinis Kauno modelis, o po to bus nurinktos ir kitos puošmenos.

„Kas vyksta Kaune“ užfiksavo paskutinį eglutės vakarą iš paukščio skrydžio, akimirkomis iš Rotušės aikštės savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo ir J. Šmidtienė. Simboliškai šį vakarą mieste iškrito sniegas, papuošdamas stebuklingą erdvę.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.