Gėdingas „BMW“ pabėgimas iš eismo įvykio Kauno centre praeiviams sukėlė juoką – Kas vyksta Kaune

Gėdingas „BMW“ pabėgimas iš eismo įvykio Kauno centre praeiviams sukėlė juoką papildyta

Skaitytojai užfiksavo „BMW“ vairuotojo fiasko Kęstučio gatvėje. Važiuodamas kliudė stovintį automobilį, o tada bandė pasprukti iš eismo įvykio vietos, tačiau pabėgimas nebuvo sėkmingas, nes apgadintas automobilis pabudino visos gatvės gyventojus. Galiausiai pilietiški gyventojai pranešė apie įvykį policijos pareigūnams ir bėglys buvo rastas.

Atsiųstuose skaitytojo kadruose matyti smarkiai apgadintas „Ford“ automobilis, kurį pasak skaitytojų, apgadino pro šalį važiavęs „BMW“ automobilis.

„Parvažiavo nuo Parodos kalno, neišėmė posūkio“, – situaciją nupasakojo skaitytojas Tadas. Anot jo, daug žmonių matė eismo įvykį ir gėdingai bandantį pasprukti „BMW“ vairuotoją.

Anot skaitytojo, buvo iškviesta policija, ir greičiausiai „BMW“ automobilio vairuotojas buvo rastas dar tą patį vakarą. Kaip teigė Tadas, užfiksuotas įvykis buvo apie 2.11 val. sekmadienio naktį.

„Matėsi du vaikinai. Neprisisegę turbūt buvo, nes oro pagalvės neišsiskleidė jiems. Turbūt savininką jau vakar rado policija“, – rašė eismo įvykį užfiksavęs kaunietis.

Iš atsiųsto vaizdo įrašo, galima spėti, kad „BMW“ vairuotojui po eismo įvykio sprogo automobilio padanga, todėl Kęstučio gatvės gyventojai galėjo girdėti braukiamo metalo garsus pro savo namų langus.

Vairuotojui, pagal ANK 426 straipsnį, pasitraukus iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas susijęs, vietos pažeidžiant eismo taisykles, kai padaryta žala neviršija penkiolikos bazinių bausmių ir nuobaudų dydžių, užtraukia baudą nuo šešių šimtų iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų ir neturintiems teisės vairuoti transporto priemones asmenims – nuo aštuonių šimtų penkiasdešimt iki dviejų tūkstančių eurų.

Jeigu žala viršija penkiolika bazinių bausmių ir nuobaudų dydžių, užtraukia baudą vairuotojams nuo vieno tūkstančio vieno šimto iki dviejų tūkstančių eurų ir neturintiems teisės vairuoti transporto priemones asmenims – nuo dviejų tūkstančių iki dviejų tūkstančių šešių šimtų eurų.

Taip pat, už šio straipsnio padarytus pažeidimus vairuotojams gali būti skiriamas teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo vienų iki trejų metų.

Papildyta 14.43 val.

Susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstove spaudai, Odeta Vaitkevičiene, ji informavo, kad gruodžio 20 d., apie 02.00 val. Kaune, Kęstučio g., automobilis „BMW X5“ atsitrenkė į kelkraštyje stovintį automobilį „Ford Focus“, kliudė medį ir pasišalino iš eismo įvykio vietos. Automobilis buvo surastas Kaune, Laisvės alėjoje.

Anot budinčio pareigūno, policijos pareigūnams pavyko nustatyti „BMW“ automobilio savininką, šiuo metu yra tiriamos įvykio aplinkybės, todėl daugiau informacijos atskleisti negali.

Gyventojus, kurie matė įvykį ar gali suteikti tyrimui reikalingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskrities policijos pareigūnus el. paštu info@kaunas.policija.lt.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.