Kaune daugėja prie nuotolinio mokymo pereinančių mokyklų

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Koronavirusas nuo mokslo metų pradžios registruotas 77-iose švietimo ir ugdymo įstaigose, tačiau vidinis infekcijos plitimas nustatytas tik nedaugelyje iš jų, sako Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) atstovė Rolanda Lingienė. Tuo tarpu, kelios Kauno mokyklos neturinčios nei vieno patvirtinto infekcijos atvejo – ryžtasi nuotoliniam mokymui.

Pasak NVSC Vilniaus departamento vadovės, per pastarąją parą ugdymo įstaigose registruota 18 naujų koronaviruso atvejų, jie nustatyti 10-yje mokyklų ir keturiuose darželiuose.

„Nuo mokslo metų pradžios iki šios dienos COVID-19 ligos atvejai buvo registruoti 77 šalies ugdymo įstaigose, iš viso atvejų yra 116. Šiuo metu serga 77 vaikai, iš kurių penki yra ikimokyklinio amžiaus. Taip pat 28 ugdymo procese dirbantys darbuotojai ir 11 su ugdymo procesu nesusijusių asmenų“, – spaudos konferencijoje ketvirtadienį informavo R. Lingienė.

Anot jos, ketvirtadienio ryto duomenimis, iš viso dėl koronaviruso plitimo šiuo metu izoliuota per 1,6 tūkst. asmenų, bet skaičiai nuolat auga.

„Vidinis COVID-19 infekcijos plitimas nustatytas šešiose ugdymo įstaigose. Tai, epidemiologų vertinimu, nėra daug, nes kitose įstaigose infekcija patenka iš namų arba socialinės aplinkos“, – sakė ji.

Pereina prie nuotolinio mokymo

Portalo „Kas vyksta Kaune“ žiniomis, vis daugiau Kauno ugdymo įstaigų pereina prie nuotolinio mokymo. Sąrašą jau papildė Kauno technologijos universiteto gimnazija ir Kauno Juozo Grušo meno gimnazija, tiesa šiose ugdymo įstaigose kol kas nėra užfiksuota nei vieno koronaviruso atvejo. Visų saugumo priemonių ugdymo įstaigos imtis nusprendė po rekordinio koronaviruso atvejų šuolio.

Kaip jau rašyta, praėjusią parą 2 susirgimai koronavirusu užfiksuoti Kauno K. Griniaus progimnazijos mokiniams (iš viso 7 susiję atvejai) bei 2-iems Kauno Erudito licėjaus mokiniams.

Lietuvoje iš viso patvirtinti 4070 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 1709 asmenys, 2253 – pasveiko.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Koronavirusas nustatytas Seimo nariui V. Simulikui

Kauno menininkų namuose pristatomas filmas apie žlugusį žymųjį „Ursus“ fabriką Lenkijoje

Žurnalistui A. Tapinui nustatytas koronavirusas: yra reikalų

Veiksmo filmas netoli Kauno: sprunkantys kontrabandininkai prarado ir prekes ir automobilį

Jiesios kraštovaizdžio draustinis – tik čia išvysi iš šakų susiformavusį Romeo ir Džuljetos balkoną

Kauno „Veneros“ vaiduoklis sukasi biurokratijos sūkuryje – pastatą įsigijo, bet pajudinti negali (foto)

Šiąnakt pereisime prie žiemos laiko – laikrodžių rodykles pasuksime viena valanda

Prestižinis Žaliakalnio rajonas: kuo tokia ypatinga jo dvasia?

Devintoje vietoje įsikūręs muziejus kviečia drąsiai sėsti ant „art deco“ baldų

Šviesoforo principu atnaujintas paveiktų šalių sąrašas: Lietuva nusidažė geltonai