K. Meschino prakalbo apie vestuves su kauniečiu D. Ježeriu ir atskleidė būsimo vaikelio lytį – Kas vyksta Kaune

K. Meschino prakalbo apie vestuves su kauniečiu D. Ježeriu ir atskleidė būsimo vaikelio lytį

delfi.lt 2020/07/31 08:50
DELFI nuotr.

Netikėtą ir daug susidomėjimo sulaukusią žinią apie nėštumą pranešę socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino ir jos mylimasis, muzikos kūrėjas bei atlikėjas Dominykas Ježerys-OG Version toliau kelia savo gerbėjų susidomėjimą. Netrukus tėvais tapsiantys įsimylėjėliai atskleidė būsimo vaikelio lytį.

Pirmąją užuominą apie pirmagimio lyties atskleidimą K. Meschino paviešino savaitgalį, sudomindama savo sekėjus įrašu socialiniuose tinkluose.

„Berniukas ar mergaitė?“ – savo gerbėjų klausė ji.

„Mes jau birželio mėnesį su šeimomis kartu darėme lyties atskleidimo vakarėlį ir žinome vaikelio lytį. Bet be galo įdomu, ką galvojate jūs?“ – toliau intrigavo Karolina.

Mergina apsilankė ir pokalbių laidoje „Kitokie pasikalbėjimai“. Čia ji itin atvirai kalbėjo apie nėštumą, santykius ir tai, kaip šiuo metu jaučiasi.

„Jei bus berniukas, manau, viską jam gyvenime padės suprasti tėtis, jei mergaitė – tuomet tai jau bus mano, mamos, darbas“, – kalbėjo viena žinomiausių influencerių Lietuvoje.

Neseniai savo vardo prekės ženklą pristačiusi K. Meschino prisipažino, kad nėštumas nėra lengvas etapas.

„Mane nuolat pykina, – sakė mergina. – Taip pat ant rankos pirštų galėčiau suskaičiuoti, kiek dienų nėštumo metu neverkiau. Ne dėl to, kad liūdžiu, o tiesiog tapau labai jautri.”

Žinoma mergina atskleidė ir tikslią planuojamą kūdikio gimimo datą.

„Kol kas prognozuojama vaikelio gimimo data – sausio 11 diena”, – šyptelėjo Karolina.

Influencerė kalbėjo ir apie būsimas vestuves – iki gimstant vaikui pora susituokti nežada.

„Kol kas vestuvių neplanuojame. Bet manau, kad jos bus negreitai. Noriu būti plona, tinkamai atšvęsti, – juokėsi Karolina. – Tačiau žinome, kad jose tikrai nebus jokių žurnalistų. Vestuvės bus prie jūros.“

Itin atvira save vadinanti mergina laidos metu buvo nuoširdi – prisipažino, kad vaikelio lytį jiedu jau žino, tačiau svarbiausia jiems tikrai ne tai.

„Devintą savaitę dariausi genetinį testą, siuntėme viską į Ameriką. Kol nežinojom lyties, mums buvo visiškai nesvarbu, kas gims. Buvo svarbiausia, kad būtų sveikas vaikas“, – sakė mergina

Netrukus būsima mama atskleidė paslaptį, kurios su nekantrumu laukė visi Karolinos gerbėjai – ji ir jos mylimasis Dominykas ant rankų sūpuos dukrytę.

Primename, kad žinia, jog socialinių tinklų žvaigždė K. Meschino ir jos vaikinas taps tėvais paaiškėjo liepą. Apie nėštumą prisipažino pati Karolina, viešai pasidalindama romantiška nuotrauka ir jautria žinute.

View this post on Instagram

Mūsų kartu su Dominyku didžiausia svajonė išsipildė labai greitai ?♥️ keturis mėnesius slėpti tikrai nebuvo lengva, bet tiems kas bent kažkiek mus pažįstate, ar atidžiai sekate – nebuvo tikriausiai sunku atspėti ?? Bandžiau mėtyt pėdas bet gavos gan juokingai?? Esame be proto laimingi ir jaučiamės apdovanoti likimo ☺️ Sunku jausmus šia tema sudėti į žodžius, tik tie kas iš meilės yra atvedę į pasaulį gyvybę supras kas tai per STEBUKLINGAS JAUSMAS ✨ Man už šeimą niekada gyvenime nebuvo nieko svarbiau ir dabar yra neįtikėtina jog atėjo mūsų laikas kurti savo mažytę šeimą ?? greit būsime tryse ♥️ BEGALYBĖ MEILĖS P.S žurnalistai, kol kas nieko nekomentuosime, manau dar bus labai daug laiko apie tai pasiplepėti!☺️ P.P.S atsiprašau visų draugų ir pažįstamų už milijoną atmaskių ir mini pamelavimų per paskutinius mėnesius?? #family Nuotrauka @shotbylukas Stilius @vunderkinde Makiažas @rutagrigone_makeup Plaukai @anzelikawojc

A post shared by KAROLINA MESCHINO ?????? (@karolinameschino) on

„Mūsų kartu su Dominyku didžiausia svajonė išsipildė labai greitai – keturis mėnesius slėpti tikrai nebuvo lengva, bet tiems, kas bent kažkiek mus pažįstate ar atidžiai sekate – tikriausiai nebuvo sunku atspėti. Bandžiau mėtyti pėdas, bet gavosi gana juokingai.

Esame be proto laimingi ir jaučiamės apdovanoti likimo. Sunku jausmus šia tema sudėti į žodžius, tik tie, kas iš meilės yra atvedę į pasaulį gyvybę supras, kas tai per stebuklingas jausmas. Man už šeimą niekada gyvenime nebuvo nieko svarbiau ir dabar yra neįtikėtina, jog atėjo mūsų laikas kurti savo mažytę šeimą. Greit būsime trise. Begalybė meilės“, – savo paskyroje rašė Karolina.

Apie savo romantišką draugystę su Dominyku influencerė paskelbė šių metų pradžioje, o per karantiną pora kartu apsigyveno.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.