Baisi avarija Sargėnuose: mirtinai sužalotas jaunas motociklo vairuotojas – Kas vyksta Kaune

Baisi avarija Sargėnuose: mirtinai sužalotas jaunas motociklo vairuotojas

E. Šostakaitės nuotr.

Antradienio popietę skaudus eismo įvykis užfiksuotas Vandžiogalos gatvėje. Čia susidūrus automobiliui su motociklu, suvažiavo visos specialiosios tarnybos. Dėl motociklininko gyvybės kovojo medikai – deja, jaunas vyras neišgyveno.

Kaip antradienį, po 16 val., pranešė „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, didelė avarija įvyko ties Vandžiogalos ir Laukuvos gatvių sankryža. Automobilis „Citroen C4“ čia susidūrė su motociklu „Kawasaki“.

Liudininkai pasakojo, kad į nelaimės vietą sugužėjo policijos pareigūnai, ugniagesiai ir greitosios pagalbos medikai. Anot kauniečių, įvykio vietoje gaivinamas jaunas motociklo vairuotojas.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtojas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad pranešimas apie nelaimę Vandžiogalos gatvėje gautas 15.52 val. Avarijoje dalyvavo 1955 m. gimusio vyro vairuotas automobilis ir 1996 m. jaunuolio vairuotas motociklas.

Pasak Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresniosios gydytojos, dvi medikų brigados dirbo įvykio vietoje. Netrukus Kauno apskrities VPK budintis pareigūnas patvirtino, kad konstatuota motociklininko mirtis.

Pirminiais duomenimis, „Citroen“ vairuotojas buvo blaivus. Policija dėl nelaimės pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Tuo metu Vandžiogalos gatvėje formuojasi didelė spūstis, srautas tiek Domeikavos, tiek A6 magistralės kryptimi praktiškai stovi. Eismą reguliuoja policijos pareigūnai.

Tragiška avarija Kauno rajone: motociklo vairuotojas žuvo vietoje 9 nuotr.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad tai – jau antra avarija, kurioje žuvo motociklo vairuotojas, per penkias dienas. Praėjusį penktadienį mirtinas eismo įvykis užfiksuotas Mitkūnų kaime – jo metu neišgyveno 25-erių motociklininkas.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA