Naktį šėlęs vėjas kauniečiams pridarė nuostolių: vertė medžius, apgadino automobilius (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Naktį šėlęs vėjas kauniečiams pridarė nuostolių: vertė medžius, apgadino automobilius (papildyta)

Kas vyksta Kaune, BNS 2020/05/12 08:58
Skaitytojų nuotr.

Naktį siautęs vėjas vartė medžius, laužė jų šakas – ugniagesiai gelbėtojai iki antradienio ryto 15 kartų vyko šalinti nuvirtusių medžių ar jų šakų nuo važiuojamosios kelio dalies, automobilių.

Daugiausia – septynių – iškvietimų sulaukta Kauno apskrityje, Marijampolės apskrityje jų buvo trys, Vilniaus apskrityje du, Panevėžio ir Alytaus apskrityse po vieną, BNS antradienį pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Laura Valauskienė.

„Ryte žmonės atsibudo ir toliau sulaukiame daug skambučių – daugiausia jų Kaune. Antradienio rytą jau sulaukta dviejų iškvietimų dėl dviejų medžių prispaustų automobilių Kaune“, – sakė L. Valauskienė.

Kaip praneša internautai, užkardos ant kelio pastebimos Raudondvaryje, Ateities plente bei Šilainiuose tai pat Akademijoje – vykstančius link Islandijos pl. pasitinka ilgos automobilių spūstys.

Papildyta 10.07 val.

Kaip BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Laura Valauskienė, nuo šešių ryto jau gauti 37 pranešimai, tačiau sulaukiama vis naujų skambučių.

Kauno apskrityje tokių pranešimų jau gauta 20. „Ta informacija labai kintanti, nes gaunami vis nauji pagalbos pranešimai“, – sakė ji.

Kaune pranešta apie du įvykius, kai medžiai užvirto ant „Toyota“ ir „Škoda“ automobilių. Kėdainių rajone po audros medis ant dviejų automobilių – „Audi A6“ ir „VW Passat“.

Bendrovė „Kelių priežiūra“ skelbia, jog antradienį nuo ankstyvo ryto visoje Lietuvoje kelius barstė ir valė 24 mechanizmai.

„Kelių priežiūros“ duomenimis, kritulių bus gausu iki vidurdienio, dangos temperatūra šiuo metu yra teigiama, kelininkai vis dar darbuojasi Pietų, Rytų regionų ir A1, A2 keliuose.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.