Lietuvoje patvirtinta 11 naujų koronaviruso atvejų – Kas vyksta Kaune

Lietuvoje patvirtinta 11 naujų koronaviruso atvejų

Asociatyvi / V. Balkūno nuotr.

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pirmadienio rytą praneša, kad Lietuvoje iš viso nustatyti 1449 koronaviruso atvejai. Patvirtinta 11 naujų susirgimų, o pasveiko 474 asmenys.

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) balandžio 27 d. 7 val. duomenimis, Lietuvoje patvirtinti 1449 ligos atvejai.

Per sekmadienį patvirtinta 11 naujų teigiamų ėminių, taip pat per vakar dieną ištirta 2287 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso.

Iki šiol iš viso ištirti 106775 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso – šie duomenys surinkti iš visų laboratorijų, kuriuose šie tyrimai atliekami.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) balandžio 26 d. 18 val. duomenimis, mirčių nuo koronaviruso skaičius Lietuvoje lieka nepakitęs – 41, pasveikusiųjų – 474 (iš jų 94 medikai).

NVSC primena, kad žmogus laikomas pasveikusiu, kai du iš eilės atlikti pakartotiniai testai dėl koronaviruso infekcijos, esant ne mažesniam nei paros intervalui, yra neigiami.

Taip pat – praėjus 37 dienoms nuo diagnozuoto užsikrėtimo, jei dėl tam tikrų priežasčių vėlesni tepinėliai dėl viruso nebus ištirti. Jei atlikus pakartotinį tyrimą bus gautas teigiamas atsakymas, šeimos gydytojas tęs paciento stebėseną bei gydymą ir siųs pakartoti tyrimą ne anksčiau kaip po 14 dienų.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT