„Mega“ skelbia, kurios parduotuvės ir kokiu laiku veiks nuo pirmadienio

„Kas vyksta Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“ valdanti bendrovė „Baltic RED“ informuoja, kaip nuo kovo 16 d. ateinančias dvi savaites dirbs parduotuvės ir kokios paslaugos bus teikiamos. Didelė dalis prekybos vietų duris užvers – iš esmės, atnaujintu darbo laiku veiks tik maisto produktų parduotuvės.

Kaip sekmadienio vakarą pranešė „Mega“, dėl Lietuvoje įvedamo karantino kovo 16-30 d. dirbs „Rimi Hyperkmarket“ (9-22 val.), „Benu vaistinė“ (9-21 val.), Lietuvos pašto padalinys (10-21 val.) bei „Vynoteka“ (I-VI 10-20 val.; VII 10-15 val.).

Parduotuvės „Alkava“, „Biosala“, „Itališko skonio gurmanai“, „Sucre“, „Meat point“, „Mėsos krautuvėlė“, „Rūta“, „Skonis ir kvapas. Arbata“ bei optikos salonas „Vision Express“ bus atidaryti 11-20 val.

„Kitos parduotuvės, pramogų ir paslaugų vietos bei restoranai ir kavinės laikinai užveria duris. Darbo laikas gali būti koreguojamas pasikeitus aplinkybėms, apie visus pokyčius informuosime atskiru pranešimu“, – nurodoma „Mega“.

Taip pat primenama, kad nuo kovo 14 d. PLC „Mega“ veikia speciali virusus ir bakterijas naikinanti įranga, kuri valo prekybos centro viešąsias erdves – higienos normas atitinkantis ozono kiekis tiekiamas į patalpas ir dezinfekuoja jose esantį orą bei paviršius.

Prekybos centro patalpose vykdoma ir intensyvi papildoma dezinfekcija, prie visų „Megos“ įėjimų ir išėjimų, matomose vietose, iškabinti rankų dezinfekciniai aparatai.

Apie darbo laiko pokyčius sekmadienį pranešė ir „Maxima“ bei Kauno „Akropolis“ – laikinai stabdoma beveik visų parduotuvių, kavinių ir restoranų, paslaugų teikimo vietų, pramogų zonų veikla. Daugiau apie pakeitimus skaitykite čia.

65 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kalėti nuteistam „Agurkinių“ lyderiui S. Velečkai - valstybės kompensacija

Kaune patvirtintas vienuoliktas mirties nuo koronaviruso atvejis

Lietuvoje uždarius oro erdvę, nusileido vienas paskutinių lėktuvų

Fiksuoja skaitytojas: Šilainiuose nusidriekė į „Lidl“ norinčių įeiti kauniečių eilė

15 jaunų banditų sužalojo automobilyje buvusį jaunuolį

Ministerijos pranešimo negavusi Kauno savivaldybė mažinti tyrimų skaičiaus neketina

Dėl karantino ir saviizoliacijos pažeidimų nubausta daugiau nei 20 asmenų

Viskas pasikeitė per porą savaičių: ar jau žinom, kas laimės rinkimus?

Kaune nusileido lėktuvas iš Kinijos su 23 tonomis apsaugos priemonių

Nors dalis laikų Kauno patikros punkte liko neužpildyti, skaitytojai fiksuoja eiles