Kosminis Kauno Kalėdų miestelis su šventėmis ragina sveikinti kaimynus – paruošė ir dovanas – Kas vyksta Kaune

Kosminis Kauno Kalėdų miestelis su šventėmis ragina sveikinti kaimynus – paruošė ir dovanas

Organizatorių nuotr.

Kauno Rotušės aikštėje, visai šalia pagrindinės miesto eglės, įsikūrusios „Fluxus Labas“ dirbtuvėlės kviečia kiekvieną kaunietį ir miesto svečią pasveikinti savo kaimyną.

„Nė vieno iš mūsų dirbtuvėlių neišleidžiame be atvirukų. Ir būtinai įteikiame du“, – pasakojo Kauno kosminiame Kalėdų miestelyje įsikūrusių „Fluxus Labas“ dirbtuvėlių koordinatorė Stefanija Paulauskaitė.

Anot jos, vieną atviruką apsilankiusieji užrašo ir dekoruoja patys. Jis – skirtas kaimynui. Antrasis taip pat keliauja tam pačiam sveikinamajam, tik jau tuščias. „Taip kaimynas pats jį užrašydamas gali su šventėmis pasveikinti kitą kaimyną!”, – paaiškino pašnekovė.

„Šįmet išleidome atvirukus su keturiais skirtingais paveikslėliais, kuriuos atrinkome iš visų per metus mūsų rengtuose užsiėmimuose miesto vaikų kurtų piešinių“, – pasakojo S. Paulauskaitė.

Kaip rašoma pranešime spaudai, gruodžio 14 d. „Fluxus Labas“ kolektyvas kvietė naudojant antspaudavimo būdą gaminti ir atvirlaiškius, o gruodžio 21 d. kviečia kurti dekoratyvines kojinytes iš audinių, skirtas papuošti namams ar šventinėms eglutėms.

Kauno Kalėdų eglutę aplankė žmogus-vienaragis 26 nuotr.

„Atvirukų, kuriais norima pasveikinti kaimynus, galima gauti bet kurią dieną šventiniu laikotarpiu – tereikia su „Fluxus Labas“ komanda susisiekti socialiniais tinklais ar elektroniniu paštu“, – sakė S. Paulauskaitė.

Atvirukų kaimynams gamyba, sojų vaško ir medžio žaisliukų gamyba, pynimas iš vytelių, gardžiausių skanėstų ruošimas, cinamonu, mišku ir samanomis kvepiančio foto rėmelio kūryba, susipažinimas su stebuklingu augalu linu, kulinarinės valandėlės, būgnininko Gintaro Stankūno būgnų pamokos – tai tik dalis nemokamų užsiėmimų, kuriais gali pasidžiaugti visi, aplankiusieji kosminį Kalėdų miestelį Kauno Rotušės aikštėje.

Pramogauti Rotušės aikštėje įsikūrusioje Kalėdų planetoje miestiečiai gali nuo pat ryto iki 22 val. Advento laikotarpiu čia vyksta įvairios veiklos ir edukacijos. Mažieji kauniečiai taip pat turi galimybę paskambinti ar išsiųsti laišką Kalėdų Seneliui. Į Rotušės aikštę sugrįžo ir gražia tradicija tapęs kalėdinis paštas.

Miestelio lankytojai gali nemokamai išsiųsti sveikinimus ir linkėjimus artimiesiems ne tik visoje Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tam yra paruošti specialūs kosminių Kalėdų atvirukai.

Kauniečiai kviečiami užsukti į kalėdiniu laikotarpiu įsikūrusį atrakcionų parką 10 nuotr.

Naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ primena, kad jau antrus metus šalia pagrindinės miesto eglės groja ir Kalėdų radijas.

Kalėdų radijo grojaraštyje yra apie 1000 puikiai žinomų lietuviškų ir užsienietiškų dainų, kurias iš dalies atrinko patys kauniečiai. Užsakyti kūrinį iš kelių šimtų sąrašo visai paprasta – tereikia iš sąrašo adresu kaledos.kasvyksta.lt pasirinkti dainą, paspausti varnelę ir patvirtinti užsakymą dar kartą paspaudus varnelę.

Visa informacija ir nuolat pildomas šventinių renginių kalendorius čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA