Kauno Rotušės aikštėje startavo kalėdinis paštas – Kas vyksta Kaune

Kauno Rotušės aikštėje startavo kalėdinis paštas

Kauno miesto savivaldybės nuotr.

Šventinė nuotaika vis labiau užkariauja kauniečių širdis. O tam, kad šiltais ir kosminiais sveikinimais būtų paprasčiau dalintis, jau nuo gruodžio 3 dienos prie pagrindinės miesto eglės pradėjo veikti ir kalėdinis paštas.

Kaip pranešė Kauno miesto savivaldybė, „Kosminių Kalėdų Kaune“ atvirukų galima teirautis miesto centre esančiose kavinėse.

„Parašykite nuoširdų sveikinimą, įmeskite į šią pašto dėžutę Rotušės aikštėje esančiame kalėdiniame miestelyje, o mes pasirūpinsime, kad jūsų sveikinimus gautų visoje Lietuvoje!“, – rašoma Kauno miesto savivaldybės socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje.

Įvertinkite: įžiebta pagrindinė Kauno Kalėdų eglė 42 nuotr.

Naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ primena, kad jau antrus metus šalia pagrindinės miesto eglės groja ir Kalėdų radijas.

Kalėdų radijo grojaraštyje yra apie 1000 puikiai žinomų lietuviškų ir užsienietiškų dainų, kurias iš dalies atrinko patys kauniečiai. Užsakyti kūrinį iš kelių šimtų sąrašo visai paprasta – tereikia iš sąrašo adresu kaledos.kasvyksta.lt pasirinkti dainą, paspausti varnelę ir patvirtinti užsakymą dar kartą paspaudus varnelę.

Kauno Kalėdų radijas kauniečiams transliuos iki sausio 6 dienos (Trijų Karalių). Radijo stotis šventiniame miestelyje išjungiama naktį ir renginių aikštėje metu. Radijo stotis visą parą transliuojama internetu, jos galima klausyti portale „Kas vyksta Kaune“.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA