Kaunietis: ar mažylių kasose privaloma užleisti eilę ir tokiems?

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prieš kelias dienas portalas „Kas vyksta Kaune“ pasidalino istorija, kuomet „Maximos“ mažylių kasoje apsilankiusiai moteriai teko laukti įprastoje eilėje, nepaisant to, kad pirkėja buvo su mažamete dukra. Vienas iš skaitytojų, susidomėjęs šia tema, iškėlė klausimą – ar privaloma užleisti eilę ir alkoholį perkantiems tėvams?

Praėjusią savaitę Kauno „Akropolyje“ esančioje „Maxima“ parduotuvės mažylių kasoje, kartu su dukra apsilankiusi kaunietė buvo nemaloniai nustebinta kitų pirkėjų abejingumo. Moteris teigė, kad šeimai skirtoje „Maxima“ kasoje nebuvo nei vieno pirkėjo su mažais vaikais, tačiau jai teko laukti įprastoje eilėje.

Į šią istoriją sureagavęs vienas iš „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų iškėlė klausimą, ar šeimai skirtose kasose pirmenybė teikiama ir alkoholį ar cigaretes perkantiems tėvams.

„Teko matyti kaip Pramonės „Maximoje“ moteris su vaiku perka alų, butelį degtinės, ir batoną. Matosi, kad tie pirkiniai visiškai ne vaikui. Ar privaloma užleisti eilę tokiems?“, – teiravosi „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

„Maximos“ korporacinių reikalų ir komunikacijos departamento direktorė Ernesta Dapkienė „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad pirmenybė tėvams su vaikais teikiama neatsižvelgiant į jų pasirinktas prekes.

„Mažylių kasos“ skirtos tam, kad tėvai su vaikais ir besilaukiančios moterys galėtų greičiau apsipirkti, neatsižvelgiant į jų perkamas prekes. Alkoholiniai gėrimai ir tabako gaminiai mūsų parduotuvėse parduodami laikantis įstatymuose numatytų reikalavimų“, – pirmumo teisę mažylių kasose paaiškino E. Dapkienė.

171 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Geriausių šalies krepšininkų ir krepšininkių rinkimai: vienoje kategorijoje dominuoja kaunietis

LSMU neteko studentės: bendrakursiams teikiama informacija dėl psichologinės pagalbos

Girtutėlė vairuotoja rėžėsi į policijos pareigūnų automobilį

Laisvės alėją apraizgė mįslingi „voratinkliai“ (papildyta)

Kauno rajone - netradicinė mokykla „sunkiems“ vaikams

Kauniečiai praneša: Amalių tunelis jau atidarytas

Smurtu prieš sūnų kaltinamai kaunietei prokurorai pasiūlė bausmę

Legendinis Kauno pastatas po rekonstrukcijos taps daugiafunkce erdve

Tarptautinės operacijos metu Kaune sučiuptas narkobaronas

Po „Žalgirio“ arenos stogu – vyks išskirtinė maisto mugė „Kaunas FOOD“