Kaunietis: ar mažylių kasose privaloma užleisti eilę ir tokiems?

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prieš kelias dienas portalas „Kas vyksta Kaune“ pasidalino istorija, kuomet „Maximos“ mažylių kasoje apsilankiusiai moteriai teko laukti įprastoje eilėje, nepaisant to, kad pirkėja buvo su mažamete dukra. Vienas iš skaitytojų, susidomėjęs šia tema, iškėlė klausimą – ar privaloma užleisti eilę ir alkoholį perkantiems tėvams?

Praėjusią savaitę Kauno „Akropolyje“ esančioje „Maxima“ parduotuvės mažylių kasoje, kartu su dukra apsilankiusi kaunietė buvo nemaloniai nustebinta kitų pirkėjų abejingumo. Moteris teigė, kad šeimai skirtoje „Maxima“ kasoje nebuvo nei vieno pirkėjo su mažais vaikais, tačiau jai teko laukti įprastoje eilėje.

Į šią istoriją sureagavęs vienas iš „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų iškėlė klausimą, ar šeimai skirtose kasose pirmenybė teikiama ir alkoholį ar cigaretes perkantiems tėvams.

„Teko matyti kaip Pramonės „Maximoje“ moteris su vaiku perka alų, butelį degtinės, ir batoną. Matosi, kad tie pirkiniai visiškai ne vaikui. Ar privaloma užleisti eilę tokiems?“, – teiravosi „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

„Maximos“ korporacinių reikalų ir komunikacijos departamento direktorė Ernesta Dapkienė „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad pirmenybė tėvams su vaikais teikiama neatsižvelgiant į jų pasirinktas prekes.

„Mažylių kasos“ skirtos tam, kad tėvai su vaikais ir besilaukiančios moterys galėtų greičiau apsipirkti, neatsižvelgiant į jų perkamas prekes. Alkoholiniai gėrimai ir tabako gaminiai mūsų parduotuvėse parduodami laikantis įstatymuose numatytų reikalavimų“, – pirmumo teisę mažylių kasose paaiškino E. Dapkienė.

171 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Į Kauno ligoninę komos būklės pristatytas vyras neišgyveno: tarp įtariamųjų – nepilnametis

Kaunas pasinėrė į dizaino savaitę: inovatyvūs projektai ir iššūkių sprendimai

Vairuotojų dėmesiui: visam savaitgaliui uždaryta judrios Kauno gatvės atkarpa

Kauniečius kviečia būti turistais savame krašte: nuolaidos, renginiai ir kitos veiklos

Kauno prokuratūroje atliktas auditas: atnaujinti nutraukti tyrimai, įsteigtas naujas skyrius

Atnaujintas labiausiai koronaviruso paveiktų valstybių sąrašas - kai kurioms bus išimčių

Jau trečiąkart bus renkami geriausi metų vaistininkai

Kėdainiuose esančios „Maximos“ darbuotojai nustatytas koronavirusas

Kauniečiai sukilo dėl siauroje gatvelėje planuojamo daugiabučio

Prie „Vaikystės lobių“ atkastas „lobis“ ant kojų pastatė specialiąsias tarnybas