Ar Kauno „Akropolyje“ pirkėjai nemato, kad tai mažylių kasa?

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienį socialiniame tinkle pasklido nemažo atgarsio sulaukusi žinutė apie naudojimąsi šeimai skirtomis kasomis. Kauno „Akropolyje“ esančioje „Maxima“ parduotuvėje į tokią kasą nuėjusi mama turėjo stovėti įprastoje eilėje ir tik kilnus vyrukas išgelbėjo ją nuo įtempto laukimo.

„Stoviu mažylių kasoje Kauno „Akropolyje“, o su vaikais ar besilaukiančių mamyčių nė vienos nėra, visi kaip paprastoje eilėje“, – empatija nekvepiančią situaciją nupasakojo kaunietė.

Moteris dėkojo vaikinui, kuris priėjęs žmonėms esą priminė, kad tai vaikų kasa ir pasiūlė pasitraukti. Pirkėjai teisinosi nematę užrašų, nors jie, anot mamos, visur yra.

„Tikriausiai kasininkė pamiršo, kad dirba mažylių kasoje, – stebėjosi kaunietė. – Mano mergytė nekantravo, kad jai greičiau duočiau bandelę. Tiesiog žinokite, kas neturite vaikų, kad jie tikrai nekantrūs, ir užleiskite tas mamytes su mažyliais.“

„Maximos“ Komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento vadovė Ernesta Dapkienė „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare nurodė, kad prekybos tinklas skatina šeimos vertybes, todėl parduotuvėse įrengtos specialios kasos šeimoms bei specialios vietos pirkėjams su vaikais automobilių stovėjimo aikštelėse.

Mažylių kasose, anot E. Dapkienės, gali būti aptarnauti ir paprasti pirkėjai, tačiau, jei į eilę atsistoja tėvai su mažyliais arba nėščios moterys, jiems teikiama pirmenybė.

„Kviečiame ir visus savo pirkėjus taip pat pagarbiai elgtis su pirkėjais, kurie į prekybos centrą atvyksta su šeima, ir užleisti jiems vietą specialiose kasose, nestatyti automobilių į šeimos vietas neturint tam teisės ir panašiai“, – sakė E. Dapkienė.

384 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

S. Skambinas su nauja mylimąja Kaune pakrikštijo dukrelę (foto)

Per parą nustatyta 111 naujų koronaviruso atvejų: daugiau nei pusė – Kauno apskrityje

Į Kauno ligoninę komos būklės pristatytas vyras neišgyveno: tarp įtariamųjų – nepilnametis

Kaunas pasinėrė į dizaino savaitę: inovatyvūs projektai ir iššūkių sprendimai

Vairuotojų dėmesiui: visam savaitgaliui uždaryta judrios Kauno gatvės atkarpa

Kauniečius kviečia būti turistais savame krašte: nuolaidos, renginiai ir kitos veiklos

Kauno prokuratūroje atliktas auditas: atnaujinti nutraukti tyrimai, įsteigtas naujas skyrius

Atnaujintas labiausiai koronaviruso paveiktų valstybių sąrašas - kai kurioms bus išimčių

Jau trečiąkart bus renkami geriausi metų vaistininkai

Kėdainiuose esančios „Maximos“ darbuotojai nustatytas koronavirusas