Ar Kauno „Akropolyje“ pirkėjai nemato, kad tai mažylių kasa?

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienį socialiniame tinkle pasklido nemažo atgarsio sulaukusi žinutė apie naudojimąsi šeimai skirtomis kasomis. Kauno „Akropolyje“ esančioje „Maxima“ parduotuvėje į tokią kasą nuėjusi mama turėjo stovėti įprastoje eilėje ir tik kilnus vyrukas išgelbėjo ją nuo įtempto laukimo.

„Stoviu mažylių kasoje Kauno „Akropolyje“, o su vaikais ar besilaukiančių mamyčių nė vienos nėra, visi kaip paprastoje eilėje“, – empatija nekvepiančią situaciją nupasakojo kaunietė.

Moteris dėkojo vaikinui, kuris priėjęs žmonėms esą priminė, kad tai vaikų kasa ir pasiūlė pasitraukti. Pirkėjai teisinosi nematę užrašų, nors jie, anot mamos, visur yra.

„Tikriausiai kasininkė pamiršo, kad dirba mažylių kasoje, – stebėjosi kaunietė. – Mano mergytė nekantravo, kad jai greičiau duočiau bandelę. Tiesiog žinokite, kas neturite vaikų, kad jie tikrai nekantrūs, ir užleiskite tas mamytes su mažyliais.“

„Maximos“ Komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento vadovė Ernesta Dapkienė „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare nurodė, kad prekybos tinklas skatina šeimos vertybes, todėl parduotuvėse įrengtos specialios kasos šeimoms bei specialios vietos pirkėjams su vaikais automobilių stovėjimo aikštelėse.

Mažylių kasose, anot E. Dapkienės, gali būti aptarnauti ir paprasti pirkėjai, tačiau, jei į eilę atsistoja tėvai su mažyliais arba nėščios moterys, jiems teikiama pirmenybė.

„Kviečiame ir visus savo pirkėjus taip pat pagarbiai elgtis su pirkėjais, kurie į prekybos centrą atvyksta su šeima, ir užleisti jiems vietą specialiose kasose, nestatyti automobilių į šeimos vietas neturint tam teisės ir panašiai“, – sakė E. Dapkienė.

384 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Geriausių šalies krepšininkų ir krepšininkių rinkimai: vienoje kategorijoje dominuoja kaunietis

LSMU neteko studentės: bendrakursiams teikiama informacija dėl psichologinės pagalbos

Girtutėlė vairuotoja rėžėsi į policijos pareigūnų automobilį

Laisvės alėją apraizgė mįslingi „voratinkliai“ (papildyta)

Kauno rajone - netradicinė mokykla „sunkiems“ vaikams

Kauniečiai praneša: Amalių tunelis jau atidarytas

Smurtu prieš sūnų kaltinamai kaunietei prokurorai pasiūlė bausmę

Legendinis Kauno pastatas po rekonstrukcijos taps daugiafunkce erdve

Tarptautinės operacijos metu Kaune sučiuptas narkobaronas

Po „Žalgirio“ arenos stogu – vyks išskirtinė maisto mugė „Kaunas FOOD“