Vilijampolėje – smarkus „Mercedes-Benz“ ir mokomojo automobilio susidūrimas – Kas vyksta Kaune

Vilijampolėje – smarkus „Mercedes-Benz“ ir mokomojo automobilio susidūrimas

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Ketvirtadienio popietę „Kas vyksta Kaune“ pasiekė Raudondvario plente sumaitotų automobilių nuotraukos. Čia kaktomuša susidūrus automobiliams, kurių vieną vairavo mokinys, du žmonės išvežti į ligoninę.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad pranešimas apie nelaimę gautas 12.43 val., Raudondvario plente susidūrė mokomojo ženklais pažymėtas automobilis „Ford“ ir „Mercedes-Benz“.

Transporto priemonės viena į kitą rėžėsi kaktomuša, smarkiai apgadinta tiek „Mercedes-Benz“, tiek „Ford“ priekinė kairė pusė. Eismo įvykio vietoje dirbo policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai, Raudondvario plento dalis judant link Jurbarko gatvės žiedo uždaryta.

Smūgio metu sužeisti du asmenys, jie išvežti į ligoninę. Pirminiais duomenimis, „Ford“ vairavo mokinys, policijos žiniomis, vairuotojai buvo blaivūs. Pareigūnai aiškinasi avarijos aplinkybes.

Kaip skelbia DELFI, gydymo įstaigoje atsidūrė už „Ford“ vairo sėdėjęs 47-erių metų mokinys ir „Mercedes-Benz“ vairavęs 20-metis vaikinas. Su mokiniu taip pat važiavo 59-erių metų instruktorius.

Raudondvario plente eismas šiuo metu apsunkintas, formuojasi spūstis link žiedinės sankryžos, automobilių eilė driekiasi ir ant Vilijampolės tilto judant žiedo kryptimi.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA