Kauną nuplovusi vasariška liūtis pridarė nuostolių (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Kauną nuplovusi vasariška liūtis pridarė nuostolių (papildyta)

„Kas vyksta Kaune" montažas

Karštą vasaros dieną Kaune netikėtai praūžė gausus lietaus. Tokia vasaros „dovana“ privertė kauniečius Laisvės alėjoje ieškoti priebėgos, o rekonstruojamoje Žemaičių gatvėje vėl slinko šlaitas.

Praūžusi stipri liūtis ne tik merkė praeivius pagrindinėje Kauno pėsčiųjų gatvėje, bet ir pridarė nuostolių. Rekonstruojamos Žemaičių gatvės šlaitas, kaip fiksavo kauniečiai, nušliaužė į V. Putvinskio gatvę.

„Kas vyksta Kaune“ skaitytoja pasakojo, kad purvo pilna gatvė, nepraeinami iš laiptai. Portalo žurnalistai pasidomėjo, ar smarkiai sujaukė lietus kelininkų darbus.

Papildyta liepos 30 d., 11.27 val.

Bendrovė „Kauno tiltai“ Kelių tiesimo aikštelės Nr. 2 vadovas Jonas Bielevičius „Kas vyksta Kaune“ antradienį teigė, kad Žemaičių gatvės šlaitas buvo paplautas minimaliai, todėl didelių nuostolių liūtis nepridarė.

„Tačiau dėl nepakankamo lietaus sistemos pralaidumo atkarpoje nuo Kauko laiptų iki Donelaičio gatvės lietaus vanduo nuplovė ir išardė dalį įrengtos gatvės dangos konstrukcijos. Gaila, kad dėl dažnų liūčių gatvės dangos konstrukciją teks įrenginėti jau trečiąjį kartą. Iškart po liūties pradėti valymo darbai tęsiami ir šiandien“, – komentavo J. Bielevičius.

Jei vis dar neatsigaivinote, kodėl gi ne apsilankyti prie vandens telkinių? Apie vandens temperatūrą galite pasitikrinti čia. Detalią orų prognozę rasite čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA