Rekonstrukcija įsibėgėja: Kauno sporto halės beliko griaučiai (foto) – Puslapis 2 – Kas vyksta Kaune

Rekonstrukcija įsibėgėja: Kauno sporto halės beliko griaučiai (foto)

delfi.lt / Paulius Garkauskas 2019/06/28 17:24

Prieš 80 metų pastatyta Kauno sporto halė keičiasi neatpažįstamai. Rekonstrukcija įsibėgėja pilnu tempu, statybininkai jau pradėjo ardyti stogą, o halės vidus jau visiškai išardytas.

Kauno sporto halės rekonstrukcija, kuri kainuos apie 9 mln. eurų, pradėta gegužės pabaigoje. Per ją numatyta sutvarkyti ir apšiltinti bei atkurti autentišką statinio fasadą bei iš pagrindų atnaujinti vidų.

Šiuo metu griaunamas rekonstruojamos halės stogas. Statybininkai teigė, kad jo pagrindą sudarė 3 lentų sluoksniai. Jos išiminėjamos ir tiesiog metamos į statinio vidurį. Dėl didelio jų kiekio susidarė keli dideli medienos kalnai.

Didžioji halė pastato dalis bus pakeista. Liks tik gaubti metaliniai pastato griaučiai, taip pat bus paliktos kai kurios sienos, siekiant išlaikyti senosios halės fragmentus.

Sėdimų vietų žiūrovams po rekonstrukcijos sumažės iki 2700, tačiau padidės pačios salės plotas.

Nebeliks A tribūnos, o salės šonuose tribūnos, prireikus, galės būti transformuojamos. Visos tribūnos savo išdėstymu sudarys U raidę. Iki rekonstrukcijos krepšinio rungtynes halėje galėjo stebėti 5 tūkst. žiūrovų.

Planuojama, kad rekonstrukcijos darbai truks 15 mėnesių.

Daugiau skaitykite čia

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA