I. Šimonytė pripažįsta pralaimėjimą prezidento rinkimuose (atnaujinta)

Asociatyvi / Delfi.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kandidatė prezidento rinkimuose Ingrida Šimonytė pripažino pralaimėjimą prezidento rinkimuose ir pasveikino išrinktąjį prezidentą Gitaną Nausėdą.

>>>NUOLAT ATNAUJINAMI RINKIMŲ REZULTATAI REALIU LAIKU<<<

„Pasveikinau Gitaną prieš 10 ar 15 minučių ir palinkėjau sėkmės sutelkiant visus žmones“, – LRT televizijoje sekmadienio vakarą sakė I. Šimonytė.

Suskaičiavus rinkėjų balsus 1334-ose apylinkėse iš 1972-ejų, – G. Nausėda gavo 71,86 proc. balsų, o konservatorių iškelta Seimo narė I. Šimonytė – 26,68 proc.

I. Šimonytė sakė, kad pasirodžius rezultatams iš Vilniaus atotrūkis dar sumažės, bet pripažino, kad pavyti G. Nausėdos jai nepavyks.

„Aš nežinau, kodėl žmonės komplikuoja dalykus ir mano, kad kai nelaimi rinkimų, tai pasaulis pasibaigia. Pasaulis rytoj taip pat gyvuos, o aš gyvuosiu su juo“, – sakė ji.

Prezidento rinkimuose ryškiu atotrūkiu pirmaujantis ekonomistas Gitanas Nausėda sako besitikintis, kad pasirinkusieji jį jausis laimėję visi Lietuvos žmonės.

„Tikiuosi, kad po kažkurio laiko jaustųsi laimėję visi Lietuvos žmonės, kuriems aš dėkingas už paramą, nes šita parama turbūt neleidžia abejoti, kad mus palaiko didelė dalis Lietuvos“, – žurnalistams sekmadienį sakė pas šalininkus į restoraną Vilniuje atvykęs G. Nausėda.

Kandidatas dėkojo komandai, anot jo, kantriai aiškinusiai, kas „yra gerovės valstybė, kaip mes ją įsivaizduojame, kas yra kitokia politinė kultūra, kas yra taikus ir savitarpio pagarba pagrįstas bendradarbiavimas tarp politinių partijų, tarp pagrindinių valdžios institucijų“.

„Aš matau, kad žmonės patikėjo. Tai dabar blogiausia, kas galėtų mums nutikti, kad mes nuviltumėme žmonių pasitikėjimą. Aš darysiu viską ir aš tikiuosi, kad mano komanda darys viską, atiduos visas jėgas Lietuvai, kad taip neatsitiktų, kad žmonės nenusiviltų politika apskritai“, – kalbėjo jis.

„Nieko geresnio, kaip tvarkyti gyvenimą, mes be politikos nesugalvojome“, – tvirtino ekonomistas.

Suskaičiavus duomenis 1247 iš 1972 apylinkių, G. Nausėda rinkimuose surinko 72,33 proc. balsų. Jo konkurentė antrajame ture, konservatorių iškelta buvusi finansų ministrė, parlamentarė Ingrida Šimonytė gavo 26,35 procentus.

201 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Paskutiniame kėlinyje rungtynes perlaužę lietuviai nukovė Čekijos rinktinę

VDU tyrimas: mokytojų trūkumas matomas visoje šalyje

V. Matijošaičiui – šmaikštus siuntinys iš neapsikentusių studentų

Trijų automobilių susidūrimas netoli Kauno: medikų prireikė mažamečiui vaikui

Vienam rinktinės įžaidėjui susikirtus – šansas jaunajam žalgiriečiui R. Jokubaičiui

Dėl koronaviruso plitimo siūlo skelbti valstybės lygio ekstremalią situaciją

„Žalgirio“ arenoje pristatytos šukuosenų tendencijos: vyraus ypač ryškios spalvos

Po šiltos žiemos nauji siūlymai: bus vertinamas žieminių padangų naudojimo terminas

Kauniečiui Šiauliuose nelegalus „biznis“ nepavyko – teko prisimatuoti areštinės gultą

Koronaviruso grėsmė: ar įvyks „Žalgirio“ rungtynės sausakimšoje arenoje su svečiais iš Italijos?