Spūstys kauniečius kamuoja dar vienoje vietoje – ką daro Aleksote? (foto)

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nuo praeitos savaitės pabaigos kauniečius dėl kelio darbų ėmė kamuoti spūstys dar vienoje Kauno vietoje – Aleksote. Čia buvo užtverta viena eismo juosta po Vytauto Didžiojo tiltu, tokia susiaurėjusi situacija mėgins kantrybę dar kurį laiką.

Ne paslaptis, kad Kaune šis metas yra kelių darbų įkarštis – gatvių rekonstrukcijos užvaldė miestą. Praeitą savaitę prie sąrašo prisijungė ir Vytauto Didžiojo tilto prieigos. Po juo darbininkai atitvėrė vieną eismo juostą, tad susiaurėjus transporto pravažumui, atsirado ir vairuotojus varginančios spūstys.

Susisiekus su Kauno savivaldybės atstovais paaiškėjo, kad tokia susiaurėjusi padėtis tęsis iki birželio vidurio ar pabaigos, tikslią datą lems darbo sparta.

Po darbų – mažiau spūsčių

Kaip komentavo Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis, prie Aleksoto tilto, siekiant sumažinti piko metu susidarančias spūstis, įrenginėjamos papildomos eismo juostos.

Pabaigus darbus, pravažiavus tiltą iš centro, į Užnemunės gatvę, link Marvelės bus galima sukti nebe viena juosta, o dvejomis. Taip pat papildoma eismo juosta atsiras H. ir O. Minkovskių gatvėje ties šviesoforu, kur galima nusukti link Veiverių gatvės ar centro.

„Atvažiuojant nuo Marvelės link centro, prieš šviesoforą irgi įrenginėjama papildoma eismo juosta. Dabar viena galima važiuoti tiesiai arba sukti link Veiverių gatvės, o kita pro tiltą į centrą, tai vietoj dviejų bus trys eismo juostos, tik su ta juosta, kuria galima važiuoti tiesiai, tai ten transportininkai dar turės nuspręsti, ar dvejomis juostomis bus galima link Veiverių, ar link centro važiuoti“, – pasakojo A. Pakalniškis.

Tiesa, nors darbininkai po Vytauto Didžiojo tiltu ėmė darbuotis tik maždaug nuo gegužės 9 dienos, Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas atskleidžia, kad darbai pradėti maždaug prieš mėnesį ir truks iki rugsėjo.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunas to dar nematė: naujo asfalto klojimo ypatumai (video)

Kaune – normas viršijantis oro užterštumas

Policija išaiškino tarptautinį kontrabandos tinklą: tarp įtarimų ir D. Bugavičiaus nužudymas

Antrajame prezidento rinkimų turo išankstiniame balsavime – didesnis aktyvumas

E. Kručinskienės išteisinimui nepritaria Kauno prokuratūra – skųs sprendimą

Oficialu: R. Meilutytė atsisveikina su profesionalios plaukikės karjera

Pradės nemokamai dalinti tūkstančius Šeimos kortelių: kas ir kada jas gaus?

Per Kauno miesto gimtadienio šventę - viešas neįgaliųjų pažeminimas?

Pirmoji pusfinalio kova „Žalgiriui“ – be didelio vargo

Politologų spėjimai dėl prezidento rinkimų: I. Šimonytė ar G. Nausėda?