Spūstys kauniečius kamuoja dar vienoje vietoje – ką daro Aleksote? (foto)

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nuo praeitos savaitės pabaigos kauniečius dėl kelio darbų ėmė kamuoti spūstys dar vienoje Kauno vietoje – Aleksote. Čia buvo užtverta viena eismo juosta po Vytauto Didžiojo tiltu, tokia susiaurėjusi situacija mėgins kantrybę dar kurį laiką.

Ne paslaptis, kad Kaune šis metas yra kelių darbų įkarštis – gatvių rekonstrukcijos užvaldė miestą. Praeitą savaitę prie sąrašo prisijungė ir Vytauto Didžiojo tilto prieigos. Po juo darbininkai atitvėrė vieną eismo juostą, tad susiaurėjus transporto pravažumui, atsirado ir vairuotojus varginančios spūstys.

Susisiekus su Kauno savivaldybės atstovais paaiškėjo, kad tokia susiaurėjusi padėtis tęsis iki birželio vidurio ar pabaigos, tikslią datą lems darbo sparta.

Po darbų – mažiau spūsčių

Kaip komentavo Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis, prie Aleksoto tilto, siekiant sumažinti piko metu susidarančias spūstis, įrenginėjamos papildomos eismo juostos.

Pabaigus darbus, pravažiavus tiltą iš centro, į Užnemunės gatvę, link Marvelės bus galima sukti nebe viena juosta, o dvejomis. Taip pat papildoma eismo juosta atsiras H. ir O. Minkovskių gatvėje ties šviesoforu, kur galima nusukti link Veiverių gatvės ar centro.

„Atvažiuojant nuo Marvelės link centro, prieš šviesoforą irgi įrenginėjama papildoma eismo juosta. Dabar viena galima važiuoti tiesiai arba sukti link Veiverių gatvės, o kita pro tiltą į centrą, tai vietoj dviejų bus trys eismo juostos, tik su ta juosta, kuria galima važiuoti tiesiai, tai ten transportininkai dar turės nuspręsti, ar dvejomis juostomis bus galima link Veiverių, ar link centro važiuoti“, – pasakojo A. Pakalniškis.

Tiesa, nors darbininkai po Vytauto Didžiojo tiltu ėmė darbuotis tik maždaug nuo gegužės 9 dienos, Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas atskleidžia, kad darbai pradėti maždaug prieš mėnesį ir truks iki rugsėjo.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Skaitytojai: rekonstruotoje „Megoje“ krenta lubos?

Pakaunės krašte žavūs miesteliai ir nepakartojamas gamtos grožis

Šilumą kol kas teks pamiršti: šalnos darysis vis įžūlesnės

Kelininkai Kaune asfaltą kloja tiesiai į balą (video)

K. Brazauskienė atsivėrė: papasakojo apie onkologinę ligą, gyvenimą be velionio vyro ir vienatvę

B. Brazdžionio archyvas parduodamas už 2,5 mln. JAV dolerių

Liberalų sąjudis Kaune išsirinko naują pirmininkę

Savanoriai tvarkėsi net 10 Kauno vietų aplink Nerį ir Nemuną

Per trisdešimt metų pirmąkart legaliai atverta „Britanikos“ apžvalgos aikštelė

Uždarytas dešimtmečius Kaune veikęs naktinis baras: ėjo atsisveikinti su gėlėmis ir ašaromis