Spūstys kauniečius kamuoja dar vienoje vietoje – ką daro Aleksote? (foto)

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nuo praeitos savaitės pabaigos kauniečius dėl kelio darbų ėmė kamuoti spūstys dar vienoje Kauno vietoje – Aleksote. Čia buvo užtverta viena eismo juosta po Vytauto Didžiojo tiltu, tokia susiaurėjusi situacija mėgins kantrybę dar kurį laiką.

Ne paslaptis, kad Kaune šis metas yra kelių darbų įkarštis – gatvių rekonstrukcijos užvaldė miestą. Praeitą savaitę prie sąrašo prisijungė ir Vytauto Didžiojo tilto prieigos. Po juo darbininkai atitvėrė vieną eismo juostą, tad susiaurėjus transporto pravažumui, atsirado ir vairuotojus varginančios spūstys.

Susisiekus su Kauno savivaldybės atstovais paaiškėjo, kad tokia susiaurėjusi padėtis tęsis iki birželio vidurio ar pabaigos, tikslią datą lems darbo sparta.

Po darbų – mažiau spūsčių

Kaip komentavo Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis, prie Aleksoto tilto, siekiant sumažinti piko metu susidarančias spūstis, įrenginėjamos papildomos eismo juostos.

Pabaigus darbus, pravažiavus tiltą iš centro, į Užnemunės gatvę, link Marvelės bus galima sukti nebe viena juosta, o dvejomis. Taip pat papildoma eismo juosta atsiras H. ir O. Minkovskių gatvėje ties šviesoforu, kur galima nusukti link Veiverių gatvės ar centro.

„Atvažiuojant nuo Marvelės link centro, prieš šviesoforą irgi įrenginėjama papildoma eismo juosta. Dabar viena galima važiuoti tiesiai arba sukti link Veiverių gatvės, o kita pro tiltą į centrą, tai vietoj dviejų bus trys eismo juostos, tik su ta juosta, kuria galima važiuoti tiesiai, tai ten transportininkai dar turės nuspręsti, ar dvejomis juostomis bus galima link Veiverių, ar link centro važiuoti“, – pasakojo A. Pakalniškis.

Tiesa, nors darbininkai po Vytauto Didžiojo tiltu ėmė darbuotis tik maždaug nuo gegužės 9 dienos, Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas atskleidžia, kad darbai pradėti maždaug prieš mėnesį ir truks iki rugsėjo.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Lietuva išleis pirmąją pasaulyje skaitmeninę kolekcinę monetą

E. Kručinskienė naujam bute ilgam likti neplanuoja – veržiasi į kaimą

Įtampa už milijonus rekonstruojamo Kauno stadiono statybų aikštelėje: turkai atsisako dirbti

Jonavoje - nemokamo viešojo transporto siekis

Taisyklės dėl posūkių į dešinę suglumino ir naują policijos vadą: žada tolerancijos laikotarpį

Keliasdešimčiai Kauno žvejų – nemenkos baudos

Lietuva atsisveikino su humoristu V. Cololo

Kauno klinikose neeilinė operacija: pirmą kartą Lietuvoje implantuota plakančios širdies donoro kraujagyslė

Ateities plente dviejų sunkvežimių ir „Audi“ susidūrimas

Policijos vadas: laida „Farai“ bus rodoma toliau