Į gatves netrukus išriedės kauniečių aistrą išduodantis troleibusas

Tado Plugo Vincaičio „Facebook“ puslapio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Socialiniuose tinkluose antradienį pasklido atgimusios senutėlės „Škodos“ nuotraukos. Mobilios parodos „Atia senienos, labas naujienos!“ ekspozicija pasipildė žaliai baltu troleibusu, kuris greitai pradės kursuoti miesto gatvėmis.

Spalvingomis naujienomis Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubas šiandien pasidalijo savo „Facebook“ paskyroje. Keleivinę transporto priemonę išmargino įvairių tonų žalia ir balta spalvos, krepšininkų atvaizdai ir „Žalgirio“ herbai.

Klubo atstovas spaudai Almantas Kiveris „Kas vyksta Kaune“ sakė, kad iniciatyva yra „Žalgirio“, o programą vykdo „Kauno autobusai“ ir miesto savivaldybė.

„Matėme kelis jau nuspalvintus troleibusus – mums kilo idėja papuošti transporto priemonę „Žalgirio“ spalvomis ir pavyko sutarti“, – kalbėjo A. Kiveris.

Jis pridūrė, kad žaliai baltomis spalvomis troleibusą išpiešė Tadas Vincaitis-Plugas, transporto priemonė Kaune kursuoti pradės artimiausiu metu.

Kauno gatvėse daugėja gražių senienų 9 nuotr.

„Šio troleibuso nuspalvinimas yra dalis mobiliojo gatvės meno parodos „Atia senienos, labas naujienos!“, kurią kuruoja Kauno miesto savivaldybė, tačiau prie šio troleibuso papuošimo darbų prisidėjo ir Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubas“, – paklaustas, kas finansavo būtent šį projektą, nurodė A. Kiveris.

Piešinio autorius T. Vincaitis-Plugas internetinėje erdvėje su savo sekėjais diskutavo, kad šiandien troleibusui atliekama techninė apžiūra, o tada jis judės į gatves. Planuojama, kad troleibusas važiuos 11 maršrutu.

76 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno širdyje surengtas „Laisvės piknikas“ uždarytas su trenksmu

Važiuojant link Jonavos - baisus sunkvežimio ir automobilio susidūrimas

Įvertinkite: šviežiu asfaltu dar kvepiantis Ateities plentas

Orai toliau lepins šiluma: smarkiausiai kais Kaune

Smarkus susidūrimas prie „Megos“ atskleidė vieną problemą

Kaunietė A. Jagelavičiūtė su vyru suka skirtingais keliais

Nemuno salą užtvindė į „Laisvės pikniką“ susirinkę kauniečiai

Bankų kodų kortelių dienos suskaičiuotos

Aiškėja daugiau detalių apie kraupią nelaimę šalia „Megos“ (n-18)

Ateities plentu vėl rieda automobiliai