Kaunietis užfiksavo grubų pažeidimą: ir vėl „BMW“

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nors išmintingi vairuotojai suskubs pareikšti, kad automobilio valdymo įgūdžiai ir manieros niekaip nepriklauso nuo mašinos markės, „BMW“ savininkai nuolat randa progų sudrebinti šio teiginio pamatus. Vieną tokių „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas užfiksavo Pramonės prospekte.

„Ir vėl „BMW“. Kaune, Pramonės prospekte“, – atsiųstose nuotraukose užfiksuotus vairuotojo manevrus lakoniškai įvertino kaunietis. Pažeidimas, rodosi – kaip ant delno.

Vaizdinėje medžiagoje matyti, kaip „BMW“ iš Pramonės prospekto suka kairėn link Dainavos poliklinikos, nors kelio ženklas „Motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas“ to neleidžia daryti.

Kelio ženklo vairuotojas nepamatė, o gal nepasivargino jo paisyti / Skaitytojo nuotr.

Minėtas ženklas, tiesa, negalioja mopedams, motociklams be priekabų, maršrutiniam ir aptarnaujančiajam transportui bei skiriamuoju ženklu „Neįgalusis“ pažymėtoms transporto priemonėms. „BMW“ nė vienai šių kategorijų nepriskirtum, neįgaliojo ženklinimo bent ant galinės mašinos dalies taip pat nematyti.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pagal LR administracinių nusižengimų kodekso (ANK) 417 str. 1 d, kelio ženklų ar ženklinimo nesilaikymas vairuotojams užtraukia baudą nuo 30 iki 90 eurų.

Jeigu taip sukdamas į kairę „BMW“ vairuotojas būtų sukėlęs pavojingą situaciją, pagal LR ANK 420 str. 1 d. jam grėstų bauda nuo 170 iki 230 eurų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

219 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Aktualiausia

Naujausios žinios

Ministras E. Misiūnas kuria revoliuciją vairuotojams: nauji draudimai ir galimybės

Kauno gimdymo namuose - džiugi sukaktis: ar nėščiosios šiandien tokios pat kaip anksčiau?

Sergamumas tymais ir toliau auga

Sportiška vasara Kaune: nemokamos treniruotės pagal kiekvieno skonį

Šilainiuose – neeilinė kliūtis vairuotojams

Įspėja saugotis: oro užterštumas Kaune tik didėja

Į Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojų pareigas – du rimti kandidatai

Laukia džiazuojantis savaitgalis, Atvelykio pramogos bei ekologijos pamokos (renginių apžvalga)

Šį savaitgalį kauniečius kvies sodinukų mugė „Aš sodinu“

Minint įspūdingą „Gintarinės poros“ sukaktį - pokalbis su legendiniais Kauno šokėjais J. ir Č. Norvaišomis (tiesioginė transliacija)