Surasti vyro nepadėjo nei šunys, nei dronai: prašo kauniečių pagalbos

DELFI, Kauno apskrities VPK nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai toliau ieško 1998 m. gimusio Mindaugo Andriuškevičiaus, kuris sausio 28 d. išėjęs iš pažįstamo, gyvenančio Kaišiadorų rajono Totoriškių kaime, dingo be žinios. Bendradarbiaudami su kariškiais, pareigūnai dingusiojo ieškojo itin intensyviai, bet nesėkmingai.

Vykdant jauno vyrą paiešką, atlikta eilė ikiteisminio tyrimo veiksmų, siekiant nustatyti dingusio asmens buvimo vietą. Ne kartą pasitelktas kinologas su tarnybiniu šunimi, teritorija žvalgyta kariškių dronais, pareigūnai kartu su kariais iš Ruklos apieškojo visus galimus vyro buvimo plotus, tačiau iki šios dienos vaikinas nerastas.

Kaip primenama Kauno apskrities VPK pranešime, vyro požymiai: apie 185 cm. ūgio, liekno kūno sudėjimo. Buvo apsirengęs tamsias sportines kelnes, tamsų sportinį megztinį, avėjo salotinės spalvos sportinius batelius. Jaunas vyras turi sveikatos sutrikimų.

Prašoma atsiliepti asmenis, kurie laikotarpiu nuo 2019 m. sausio 28 d. 15 val. iki sausio 29 d. vyko 143 krašto keliu Jonava-Žasliai-Kalniniai Mijaugonys ir galbūt matė ar pavežė ieškomą jaunuolį. Kaip tik šiuo keliu prieš porą savaičių galėjo žygiuoti dingusysis. Vyras mobiliojo ryšio telefono neturėjo.

Visus asmenis, ką nors žinančius apie dingusiojo M. Andriuškevičiaus buvimo vietą, ar galinčius suteikti reikšmingos informacijos, pareigūnai prašo kreiptis į Kauno apskrities VPK tel. (8 37) 303 450, (8 346) 67820 arba rašyti el. paštu jurgis.ostromeckas@policija.lt.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pagalbos šauksmas: Akademijoje dingo jaunas vyras

Išsamų eksperimentą atlikęs kaunietis nusivylė: ar atsakingi asmenys patys važinėja autobusais?

Kaunietis užfiksavo pėsčiųjų elgesį – komentarų, manau, nereikia

Teismas karo policininkams ir kariuomenės instruktoriams švelnus nebuvo – teks susimokėti baudas

Automobilių pardavimo pokyčiai – reikės specialaus numerio

Rekonstrukcija Aleksote pasiekė piką – uždaromas tiltas

Vyriausybė: stojantiesiems į aukštąsias sąlygos bus vienodos

Graikijoje užgimusią svajonę įgyvendino Kaune

Paskelbti mokyklinio lietuvių kalbos egzamino rezultatai: ne visi gali džiaugtis

Pasaulio universitetų reitinge VDU – tarp šalies lyderių