Įspėja kauniečius: jau aštuoni vairuotojai čia prasikirto padangas

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr,, „Kas vyksta Kaune“ montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeštadienio vakarą vairuotojai socialiniuose tinkluose praneša apie klastingą situaciją, susidariusią vienoje pagrindinių Kauno gatvių. Įlėkę į važiuojamojoje dalyje nepažymėtas duobes, apie 18 val. esą padangas prakirto ar ratus sugadino jau keturi žmonės, čia nusikeikusių vairuotojų skaičius augo tiesiog akyse.

Apie pavojingą atkarpą „Facebook“ tinkle informavęs Šarūnas tvirtino, kad duobės plyti Jonavos gatvėje, už prekybos centro „Senukai“. Nuotraukose matyti dviejose vietose – išilgai ir skersai važiuojamosios dalies – išpjautas asfaltas.

Pagal duobių išsidėstymą, staigiai jų apvažiuoti nesukėlus pavojaus kitiems eismo dalyviams praktiškai neįmanoma. Ne vienas, išraustas vietas pastebėjęs paskutinę akimirką, pristabdyti nespėjo – kauniečio teigimu, su prakirstomis padangomis čia stojo bent keturi automobiliai.

Kaip žinia, jeigu nuostolis patiriamas dėl važiuojamojoje dalyje nepažymėtų nelygumų, asmuo turi teisę reikalauti, kad nuostolius padengtų miesto savivaldybė – tokiu atveju, incidentą privalo įforminti policijos pareigūnai.

Tiesa, panašu, kad šia galimybe pasinaudoti nusprendė ne visi vairuotojai. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad kol kas 17.47 val. registruotas vienas pranešimas dėl Jonavos gatvėje sugadintų transporto priemonės ratų.

Portalo žurnalistams susisiekus su Kauno miesto avarine tarnyba, dispečerinės darbuotoja nurodė, kad apie šias duobes yra žinoma, maždaug 17.50 val. jos buvo pažymėtos įspėjamuoju ženklu. Visgi eismo dalyviai į jį tiesiog neatkreipia dėmesio, o gal nubloškė, kadangi apie 18.25 val. kauniečiai „Facebook“ tinkle dalijosi šioje vietoje stovint jau aštuonis apgadintus automobilius.

Avarinės tarnybos dispečerė pridūrė, kad „Kauno gatvių apšvietimui“ taip pat perduota informacija apie lyg tyčia minėtoje Jonavos gatvės vietoje neveikiantį šviestuvą, dar pabloginusį situaciją.

Tuo metu gatvių apšvietimo tinklus eksploatuojančios bendrovės „Kauno gatvių apšvietimas“ dispečeris „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad į vairuotojams juodąja skyle tapusią gatvę išsiųstas darbuotojas.

Naujausiais duomenimis, apsauginės tvorelės šioje vietoje kaži kodėl pašalintos, o užfiksuotas gedimas gana rimtas. Pašnekovo teigimu, būtent dėl automobiliams žabangomis tapusių kasimo darbų pažeistas apšvietimo tinklų kabelis, Jonavos gatvėje neveikia septyni šviestuvai.

Pagal elektrosaugos taisykles, gedimas bus šalinamas darbo dieną šviesiu paros metu – vadinasi, geriausiu atveju, pirmadienį. „Kauno gatvių apšvietimas“ taip pat aiškinsis, kas atliko nuostolių įmonei atnešusius kasinėjimus.

110 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Fiksuoja skaitytojai: naktį ugniagesiai iš Nemuno gelbėjo žmogų

Suskaičiavo neiškeistus litus: pas gyventojus jų likę šimtai milijonų

Į ligoninę paguldytas Laisvės alėjoje sužalotas vyras

Pasakė vietas Kaune, kur galima naudotis kepsninėmis: sąrašas nedžiugins

Lietuvoje vyksta prezidento ir Europos Parlamento rinkimai

Avarija Aukštuosiuose Šančiuose: automobilis po smūgio virto ant stogo

Kauno parkai tada ir dabar: istorija siekia XIX amžių

Sekmadienis žada nekokią įžangą į ateinančią savaitę: oras nedžiugins

Kaunietis M. Vitulskis tapo kolegės nesąžiningumo auka: kreipėsi į teisininkus

Kaune atidengtas žalgiriečio B. Davieso delno įspaudas