Fiksuoja kauniečiai: „Megos“ akvariumas po renovacijos kiauras kaip rėtis – Kas vyksta Kaune

Fiksuoja kauniečiai: „Megos“ akvariumas po renovacijos kiauras kaip rėtis

Skaitytojo nuotr.

Pirmosios šv. Kalėdų dienos vakarą skaitytojas Tomas „Kas vyksta Kaune“ pranešė apie nesklandumus prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“. Pasak kauniečio, iš čia esančio akvariumo per siūles skverbėsi vanduo. „Po remonto kažkas ne taip“, – spėja jis.

Vyro teigimu, nuotraukose matomi vaizdai užfiksuoti gruodžio 25 d., apie 18 val. Kaunietis tikina matęs prie akvariumo plušančius apsaugos darbuotojus ir valytojas.

„Dulkių siurbliais du apsaugininkai ir valytoja nuo grindų siurbė vandenį. Buvo uždaryti į viršų vedantys laiptai“, – situaciją nupasakojo Tomas.

Kauniečiai sakė, kad dėl besiveržiančio vandens uždaryti šalia akvariumo esantys laiptai / Skaitytojo nuotr.

Kaip vaizdingai pridūrė „Kas vyksta Kaune“ vaizdo įrašą atsiuntęs Tadas, „akvariumas po rekonstrukcijos kiauras kaip rėtis“, per rezervuaro siūles net keliose vietose bėga vanduo.

Apie 14 val. užfiksuotoje video medžiagoje išties matyti per siūles nuo akvariumo viršaus bent dviejose vietose srūvantis vanduo, kuris kaupėsi apačioje telkšančiose balose. 17 val., anot Tado, vanduo tekėjo gana smarkiai, darbuotojai bandė suvaldyti situaciją.

„Megos“ komunikacija besirūpinančios agentūros „Publicum“ atstovas Aidas Žiliukas „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare nurodė, kad pastebėta vieną akvariumo siūlę šiek tiek leidžiant vandenį. „Jokio pavojaus nei žmonėms, nei akvariumui nėra. Iškviesti rangovai, kurie spręs kaip sandarinti siūlę“, – informavo A. Žiliukas.

Primename, jog šių metų rugsėjį buvo pradėtas vykdyti vieno iš aukščiausių pasaulyje akvariumų remontas. Ant permatomos akrilo dangos per 13 metų, kai jis džiugino prekybos ir laisvalaikio centro lankytojus, kaip teigta, buvo atsiradę mikroįbrėžimų, reikėjo atlikti kitus valymo bei atnaujinimo darbus.

Remonto metu įrengti nauji koralai, nupoliruotas akrilinis stiklas, įrengta vaizdo kamera, visą parą internetu transliuojanti akvariumo vaizdą, pakeistos silikoninės siūlės, atlikti techninės įrangos priežiūros darbai. Atnaujintas akvariumas oficialiai atidarytas gruodžio 21 d., tačiau akivaizdu, kad remontas atliktas ne visai sėkmingai.

Atnaujintas „Megos“ akvariumas / E. Gendrėnaitės nuotr.

Iš viso akvariume gyvena virš 200 daugiau nei 30-ties skirtingų rūšių tropikų žuvų, kilusių iš Atlanto, Indijos ir Ramiojo vandenynų, Raudonosios, Viduržemio bei Karibų jūrų. Bene daugiausia dėmesio sulaukia penki Karibų jūros rykliai, užaugantys iki 2 m ilgio. Ryklius ir kitas žuvis maitina bei prižiūri profesionali narų ir biologų komanda.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.