Fiksuoja kauniečiai: „Megos“ akvariumas po renovacijos kiauras kaip rėtis – Kas vyksta Kaune

Fiksuoja kauniečiai: „Megos“ akvariumas po renovacijos kiauras kaip rėtis

Pirmosios šv. Kalėdų dienos vakarą skaitytojas Tomas „Kas vyksta Kaune“ pranešė apie nesklandumus prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“. Pasak kauniečio, iš čia esančio akvariumo per siūles skverbėsi vanduo. „Po remonto kažkas ne taip“, – spėja jis.

Vyro teigimu, nuotraukose matomi vaizdai užfiksuoti gruodžio 25 d., apie 18 val. Kaunietis tikina matęs prie akvariumo plušančius apsaugos darbuotojus ir valytojas.

„Dulkių siurbliais du apsaugininkai ir valytoja nuo grindų siurbė vandenį. Buvo uždaryti į viršų vedantys laiptai“, – situaciją nupasakojo Tomas.

Kauniečiai sakė, kad dėl besiveržiančio vandens uždaryti šalia akvariumo esantys laiptai / Skaitytojo nuotr.

Kaip vaizdingai pridūrė „Kas vyksta Kaune“ vaizdo įrašą atsiuntęs Tadas, „akvariumas po rekonstrukcijos kiauras kaip rėtis“, per rezervuaro siūles net keliose vietose bėga vanduo.

Apie 14 val. užfiksuotoje video medžiagoje išties matyti per siūles nuo akvariumo viršaus bent dviejose vietose srūvantis vanduo, kuris kaupėsi apačioje telkšančiose balose. 17 val., anot Tado, vanduo tekėjo gana smarkiai, darbuotojai bandė suvaldyti situaciją.

„Megos“ komunikacija besirūpinančios agentūros „Publicum“ atstovas Aidas Žiliukas „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare nurodė, kad pastebėta vieną akvariumo siūlę šiek tiek leidžiant vandenį. „Jokio pavojaus nei žmonėms, nei akvariumui nėra. Iškviesti rangovai, kurie spręs kaip sandarinti siūlę“, – informavo A. Žiliukas.

Primename, jog šių metų rugsėjį buvo pradėtas vykdyti vieno iš aukščiausių pasaulyje akvariumų remontas. Ant permatomos akrilo dangos per 13 metų, kai jis džiugino prekybos ir laisvalaikio centro lankytojus, kaip teigta, buvo atsiradę mikroįbrėžimų, reikėjo atlikti kitus valymo bei atnaujinimo darbus.

Remonto metu įrengti nauji koralai, nupoliruotas akrilinis stiklas, įrengta vaizdo kamera, visą parą internetu transliuojanti akvariumo vaizdą, pakeistos silikoninės siūlės, atlikti techninės įrangos priežiūros darbai. Atnaujintas akvariumas oficialiai atidarytas gruodžio 21 d., tačiau akivaizdu, kad remontas atliktas ne visai sėkmingai.

Atnaujintas „Megos“ akvariumas / E. Gendrėnaitės nuotr.

Iš viso akvariume gyvena virš 200 daugiau nei 30-ties skirtingų rūšių tropikų žuvų, kilusių iš Atlanto, Indijos ir Ramiojo vandenynų, Raudonosios, Viduržemio bei Karibų jūrų. Bene daugiausia dėmesio sulaukia penki Karibų jūros rykliai, užaugantys iki 2 m ilgio. Ryklius ir kitas žuvis maitina bei prižiūri profesionali narų ir biologų komanda.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA