Pravieniškėse – drastiškos priemonės užkietėjusiems kaliniams suvaldyti

Asociatyvi / DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kalėjimų departamentas pranešė, kad antradienį Pravieniškių pataisos namuose 50 nuteistųjų, nenorinčių atsisakyti kalėjimo subkultūros, perkelti į kitas patalpas. Atlikus kratas, iš kalinių taip pat paimti įvairūs draudžiami daiktai.

Į kamerinio tipo gyvenamąsias patalpas perkelti nuteistieji, kurie bausmę atliko 2-ojo sektoriaus 1-ajame lokaliniame sektoriuje.

Pasak departamento, tai nuteistieji, nenorintys atsisakyti tarpusavio santykių kalėjimo subkultūros pagrindu, dauguma nuteisti už nusikaltimus, turėjusius visuomenėje didelį rezonansą, kai kurie priskiriami laisvėje egzistavusioms ar ir šiuo metu esančioms nusikalstamoms grupuotėms.

Naujosiose patalpose šie nuteistieji suskirstyti ne daugiau po keturis, atliktas kontrolinis daiktų svėrimas, asmens bei daiktų kratos, užtikrinama nuteistųjų disciplina, dienotvarkė bei režimas, tikrinami turimi elektriniai prietaisai. Patalpose, į kurias perkelti nuteistieji, įrengta mobiliųjų telefonų aptikimo sistema.

Kratų metu rastos ir paimtos keturios SIM kortelės, mobiliojo ryšio telefonas, mobiliojo ryšio telefono akumuliatorius, apie du litrai skysčio, turinčio alkoholio kvapo.

Kalėjimų departamento duomenimis, perkeliant nuteistuosius į kamerinio tipo patalpas, dalis jų reiškė nepasitenkinimą administracijos veiksmais, grasino bado akcijomis, skundais.

„Iš atskirų nuteistųjų žodžių bei replikų buvo galima suprasti, jog galimos nepaklusimo akcijos, vieno nuteistojo atžvilgiu teisės aktų nustatyta tvarka buvo panaudotos specialiosios priemonės“, – teigiama pranešime.

Dėl šio atvejo bus pradėtas patikrinimas, nuteistasis izoliuotas.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Į ligoninę paguldytas Laisvės alėjoje sužalotas vyras

Pasakė vietas Kaune, kur galima naudotis kepsninėmis: sąrašas nedžiugins

Lietuvoje vyksta prezidento ir Europos Parlamento rinkimai

Avarija Aukštuosiuose Šančiuose: automobilis po smūgio virto ant stogo

Kauno parkai tada ir dabar: istorija siekia XIX amžių

Sekmadienis žada nekokią įžangą į ateinančią savaitę: oras nedžiugins

Kaunietis M. Vitulskis tapo kolegės nesąžiningumo auka: kreipėsi į teisininkus

Kaune atidengtas žalgiriečio B. Davieso delno įspaudas

Po vakar Dainavoje įvykusios masinės avarijos kauniečiai širsta iki šiol

Policija ieško vagies: išsinešė fotoaparatą ir nešiojamąją kolonėlę