Popiežiaus vizito metu Kauno senamiesčio gyventojams – jokių išimčių

„Kas vyksta Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nuo ankstyvo šeštadienio ryto vyks pasikeitimai kelyje – policininkai blokuos įvažiavimą į senamiestį. Ir visai nesvarbu, ar jūs gyventojas, ar pašalietis – visiems tos pačios taisyklės.

Vizito koordinavimu besirūpinantys specialistai pabrėžia, kad šeštadienį bei sekmadienį senamiestyje budės gausios policijos pajėgos, kurios blokuos automobilių įvažiavimą į senamiestį nuo rugsėjo 22 d.  8 val. ryto iki pat rugsėjo 23 d., 17 val. Tuo metu čia įvažiuoti negalės nei gyventojai, nei aptarnaujantis transportas – automobiliai bus tik išleidžiami.

„Nei taksi, nei pavežėjimo paslaugas teikiantys vairuotojai nebus įleidžiami į saugomą senamiesčio perimetrą. Senamiesčio gyventojai su automobiliais turės galimybę išvykti iš namų, tačiau atgal bus įleidžiami tik pasibaigus vizitui – sekmadienio pavakarę.“ , – apie artėjančius nepatogumus kalba Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos vadas Ramūnas Kemzūra.

Taip pat specialistas perspėja, kad geriau sekmadienį net nebandyti važiuoti pro Savanorių prospektą. Nes čia, nuo pat šeštadienio 23 val. budės policijos pareigūnai.

Eismo ribojimai didžiausioje miesto gatvėje vyks keliais etapais, kuomet numatoma popiežiaus kortežo kelionė link Santakos parko, sekmadienį iš ryto bei popiežiaus kelionė iš Kauno apie 16 valandą.

„Kas vyksta Kaune“ redakcija primena, kad eismo ribojimų bus ir daugiau, todėl nemokamo ir papildomo viešojo transporto galimybė gali būti visai patogi.

79 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauniečiai gali pasiūlyti paversti savo sienas menu

Netikėta mintis Izraelio žiniasklaidoje: Kaunui – galimybė surengti Eurolygos finalo ketvertą

Išsiskyrė nuomonės: opozicija blokuoja vaiko teisių apsaugos pataisas

Kokiais atvejais velionio namuose rasti pinigai paveldimi?

Strasbūras nusprendė: „agurkiniai“ gaus tūkstantinę kompensaciją

Dėl girtumo praradusiems teisę vairuoti - galimybė gauti vairuotojo pažymėjimą su kodu „69“

Dėl devynmetės įvaikinimo šeimai iš Naujosios Zelandijos - galutinis teismo sprendimas

Europos Parlamentas nusprendė dėl laikrodžių sukiojimo

Turistinių laivų savininkai nepatenkinti planuojamais pokyčiais Kauno marių uoste

Šiluma traukiasi: Kauno miestą nuklojo sniegas