Kauniečiams pristatytas atnaujintas Dainavos parkas

Stopkadras
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno miesto savivaldybė savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame nupasakojami ir demonstruojami pirmąjį atnaujintą Kauno parką aplankę pokyčiai. Jau šeštadienio vakarą prasidėję Dainavos parko atidarymo renginiai pagreitį įgaus rytoj.

Nenuostabu, kad pristatančiuoju savivaldybės vaizdo įraše tampa Kauno valdantiesiems atstovaujantis visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ direktorius Andrius Palionis.

Visgi Kauno savivaldybės tarybos narys su jam patikėta užduotimi tvarkosi visai gerai – apeidamas sutvarkytą parką, A. Palionis aprodo čia išdygusias rekreacines erdves, skirtas ir jaunam, ir vyresniam.

Nepraleisdamas progos kauniečiams priminti apie ilgametę miesto žaliųjų zonų stagnaciją, „Vieningo Kauno“ direktorius taip pat pristato sutvarkytą teritorijos infrastruktūrą ir kviečia sudalyvauti parko atidarymo šventėje.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad rekonstruojant parką buvo pakeista apšvietimo sistema, atnaujintas tvenkinys bei sumontuotas pėsčiųjų tiltelis, įrengtos vaikų žaidimo ir sporto aikštelės, išretinti krūmai, sutvarkyti šabakštynai, pastatyti nauji suoliukai ir išklota trinkelių danga.

Šiandien prasidėjęs „Romuvos“ kinu po atviru dangumi, Dainavos parko atidarymo renginys šurmuliuos visą sekmadienį. Pilną jo programą rasite čia. Informaciją apie kitą savaitgalį vyksiančią Kalniečių parko atidarymo šventę galite peržvelgti čia.

128 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauniečius kviečia pristatyti idėjas dėl centrinio pašto pastato panaudojimo

Kauno rajone kyla didžiulis logistikos centras

Birštone - klientų apgultis: nusprendusieji pasimėgauti baseinais, gali susidurti su keblumais

L. Kazlauskienė prognozuoja: pradėjus deginti šiukšles, Karmėlava taps negyvenama sala

Kauno nepilnamečių kolonijoje nuteistieji paskelbė bado streiką

Kauno kogeneracinė jėgainė jau degina pirmąsias šiukšles

Dešimtasis festivalis Kaune „Nerk į teatrą“ – tarptautinis kruizas po teatro vandenis

Garsus Italijos dizainerių ženklas „Yamamay“ žengė į Kauną

Tyrimas atskleidė, kiek vairuotojų viršija greitį ir kada spaudžia stabdžių pedalą

N. Venckienė galės nevaržomai keliauti po visą šalį