Kauniečiams pristatytas atnaujintas Dainavos parkas

Stopkadras
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno miesto savivaldybė savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame nupasakojami ir demonstruojami pirmąjį atnaujintą Kauno parką aplankę pokyčiai. Jau šeštadienio vakarą prasidėję Dainavos parko atidarymo renginiai pagreitį įgaus rytoj.

Nenuostabu, kad pristatančiuoju savivaldybės vaizdo įraše tampa Kauno valdantiesiems atstovaujantis visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ direktorius Andrius Palionis.

Visgi Kauno savivaldybės tarybos narys su jam patikėta užduotimi tvarkosi visai gerai – apeidamas sutvarkytą parką, A. Palionis aprodo čia išdygusias rekreacines erdves, skirtas ir jaunam, ir vyresniam.

Nepraleisdamas progos kauniečiams priminti apie ilgametę miesto žaliųjų zonų stagnaciją, „Vieningo Kauno“ direktorius taip pat pristato sutvarkytą teritorijos infrastruktūrą ir kviečia sudalyvauti parko atidarymo šventėje.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad rekonstruojant parką buvo pakeista apšvietimo sistema, atnaujintas tvenkinys bei sumontuotas pėsčiųjų tiltelis, įrengtos vaikų žaidimo ir sporto aikštelės, išretinti krūmai, sutvarkyti šabakštynai, pastatyti nauji suoliukai ir išklota trinkelių danga.

Šiandien prasidėjęs „Romuvos“ kinu po atviru dangumi, Dainavos parko atidarymo renginys šurmuliuos visą sekmadienį. Pilną jo programą rasite čia. Informaciją apie kitą savaitgalį vyksiančią Kalniečių parko atidarymo šventę galite peržvelgti čia.

127 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Smarkus automobilių susidūrimas Vaišvydavoje: ligoninėje trys mažamečiai vaikai (papildyta video)

Gauti socialinę paramą dirbantiems ir sunkiai besiverčiantiems bus lengviau

Pavojaus signalas „Megoje“: pirkėjai buvo priversti evakuotis

Komediją apie motinystę pristatanti aktorė G. Latvėnaitė: „Svarbiausia – mokėti pasijuokti iš savęs“

Tarnybos padėti nepanoro: vaikinai su „BMW“ naktį išgelbėjo senolę

Lietuvoje norima įteisinti naują įsimintiną dieną

Šį sekmadienį Kaune – svarbiausias „Golden Parazyth“ metų įvykis

Gyventojams bus nemokamai dalijamos eglišakės

Iškart po skyrybų vedęs kaunietis S. Martinavičius Balio paplūdimyje atšventė dvigubą šventę

Dramatiška kova: „Žalgiris“ pratęsime nusileido „Barcelonai“