Kauniečiams pristatytas atnaujintas Dainavos parkas

Stopkadras
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno miesto savivaldybė savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame nupasakojami ir demonstruojami pirmąjį atnaujintą Kauno parką aplankę pokyčiai. Jau šeštadienio vakarą prasidėję Dainavos parko atidarymo renginiai pagreitį įgaus rytoj.

Nenuostabu, kad pristatančiuoju savivaldybės vaizdo įraše tampa Kauno valdantiesiems atstovaujantis visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ direktorius Andrius Palionis.

Visgi Kauno savivaldybės tarybos narys su jam patikėta užduotimi tvarkosi visai gerai – apeidamas sutvarkytą parką, A. Palionis aprodo čia išdygusias rekreacines erdves, skirtas ir jaunam, ir vyresniam.

Nepraleisdamas progos kauniečiams priminti apie ilgametę miesto žaliųjų zonų stagnaciją, „Vieningo Kauno“ direktorius taip pat pristato sutvarkytą teritorijos infrastruktūrą ir kviečia sudalyvauti parko atidarymo šventėje.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad rekonstruojant parką buvo pakeista apšvietimo sistema, atnaujintas tvenkinys bei sumontuotas pėsčiųjų tiltelis, įrengtos vaikų žaidimo ir sporto aikštelės, išretinti krūmai, sutvarkyti šabakštynai, pastatyti nauji suoliukai ir išklota trinkelių danga.

Šiandien prasidėjęs „Romuvos“ kinu po atviru dangumi, Dainavos parko atidarymo renginys šurmuliuos visą sekmadienį. Pilną jo programą rasite čia. Informaciją apie kitą savaitgalį vyksiančią Kalniečių parko atidarymo šventę galite peržvelgti čia.

128 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Naujai pastatytoje „Fredos“ gamykloje krizė negresia – atlyginimai viršija 1000 eurų

Apžvalgos bokštams - miglota ateitis: jau kalbama apie jų pridavimą į laužyną

Karas dėl šimto Kauno apylinkių kaimų: klausimų daugiau nei atsakymų

Kauno gimnazijos direktoriaus pavaduotojui - fantastiškas karjeros šuolis

Į laisvę lygtinai paleisto žudiko policija ieško kaip dingusio be žinios

Skaidri ir sklandi būsto nuoma: ką turi žinoti nuomotojas ir nuomininkas?

Šventiniai savaitgaliai nesibaigia: miestą užvaldys Europos paveldo dienos

Grybauti išėjęs kėdainiškis dingo be žinios

Kauno klinikų aikštelėje nusidriekė gyva žmonių eilė (papildyta)

V. Matijošaitis pravėrė naujųjų savo rūmų duris: kainavo dvigubai brangiau, nei planuota