Atsisveikinant su vasara bus atidarytas dar vienas rekonstruotas Kauno parkas

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Praėjus savaitei po Dainavos parko atidarymo, paskutinį rugpjūčio savaitgalį, duris oficialiai atvers ir kauniečių mėgstamas Kalniečių parkas. Atnaujintoje erdvėje gyventojų šeštadienį ir sekmadienį lauks įvairios pramogos, muzikiniai pasirodymai, sporto ir kultūriniai užsiėmimai.

Nors Kauno miesto savivaldybės internetiniame portale apie renginį dar nepranešama, „Facebook“ paskyroje jau sukurtas renginys, kuriame pateikiama detali šventės programa.

Rugpjūčio 25 d., šeštadienio sutemose, įžanga į parko atidarymą taps „Romuvos“ rengiamas filmo „100 metų kartu“ seansas po atviru dangumi. O sekmadienį, rugpjūčio 26 d., veiksmas startuos nuo pat ryto.

Pramankštinti kūną ir atpalaiduoti mintis bus galima ryto jogoje, taip pat vyks mankšta vaikams, balansinių dviratukų lenktynės, gatvės krepšinio turnyras.

Bus galima sužaisti stalo tenisą, sudalyvauti savadarbių aitvarų varžybose, pasimokyti šokti zumbą, važiuoti riedlente ar BMX dviračiu. Ieškantieji sporto smegenims galės sėsti prie juodai baltos lentos – bus čia ir šaškių, ir šachmatų.

Visą popietę vyks įvairių projektų ir edukacinių programų pristatymai, o vakarop – dviračių ekstremalų komandos „Greentrials“, Manto Wizard, orkestro „Ąžuolynas“ ir grupės „Funny Beat“ pasirodymai.

Jeigu oro sąlygos bus palankios, šventę vainikuos oro baliono „Kaunas auga“ kilimas, o galimybę laimėti skrydį orlaiviu turės kiekvienas renginio dalyvis.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad 21,1 ha ploto parke įrengtos dvi modernios žaidimų aikštelės skirtingo amžiaus vaikams, taip pat naujos krepšinio, gimnastikos, tinklinio aikštelės, riedlenčių ir BMX dviračių trasa, speciali aikštelė šunims vedžioti.

Atnaujinti pėsčiųjų ir dviračių takai, įrengti nauji suoliukai ir apšvietimas, tvarkytos požeminės komunikacijos ir sutvirtintas parko landšaftas. Be to, šalia tvenkinio išdygo pastatas, kuriame įsikurs kavinė.

Visgi kauniečiai pastebi, kad iki atidarymo šventės likus mažiau nei dviem savaitėms, dar daug darbų nebaigta. Skaitytoja Lina ketvirtadienį rašė, kad prie senosios vaikų žaidimų aikštelės pilna šiukšlių, medžiai negenėti ir išvirtę, tvenkinio būklė ne pati geriausia, o žemių kalnai apaugę piktžolėmis.

Baigti darbus iki galo ir suteikti parkui „prekinę išvaizdą“ darbininkai dar turi aštuonias dienas.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Policijos „trikojai“ kaip ant delno: sudarytas žemėlapis, kur gali būti matuojamas greitis

Kauniečius kviečia pristatyti idėjas dėl centrinio pašto pastato panaudojimo

Kauno rajone kyla didžiulis logistikos centras

Birštone - klientų apgultis: nusprendusieji pasimėgauti baseinais, gali susidurti su keblumais

L. Kazlauskienė prognozuoja: pradėjus deginti šiukšles, Karmėlava taps negyvenama sala

Kauno nepilnamečių kolonijoje nuteistieji paskelbė bado streiką

Kauno kogeneracinė jėgainė jau degina pirmąsias šiukšles

Dešimtasis festivalis Kaune „Nerk į teatrą“ – tarptautinis kruizas po teatro vandenis

Garsus Italijos dizainerių ženklas „Yamamay“ žengė į Kauną

Tyrimas atskleidė, kiek vairuotojų viršija greitį ir kada spaudžia stabdžių pedalą