Už ženkliai mažesnę kainą parduota buvusi V. Šustausko būstinė

Asociatyvi / Archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Buvusio Kauno mero politinės būstinės patalpos turi naujus šeimininkus. Dar praėjusių metų liepą Kauno miesto savivaldybės aukcione atsidūręs penkių kambarių butas prestižinėje Laisvės alėjos vietoje pagaliau surado pirkėjus.

Pastarąjį faktą „Kas vyksta Kaune“ žurnalistams patvirtino ir miesto savivaldybės Administracijos direktorius Gintaras Petrauskas. Patalpas naujieji savininkai įsigijo sumokėję virš 100 tūkst. eurų, sakė Nekilnojamojo turto skyriaus vedėjas Donatas Valiukas.

„Patalpų pardavimas įvykdytas prieš keletą mėnesių skelbtame elektroniniame aukcione. Rasti naujus savininkus pavyko ne iš karto, tikėtina, jog jų netenkino galbūt per didelė pirminė suma. Vėliau šiek tiek pakoregavome įkainį“, –  komentavo G. Petrauskas.

Kaip praėjusią vasarą rašė portalas „Kas vyksta Kaune“ pradinė buvusių V. Šustausko „Kovotojų už Lietuvą sąjungos“ būstinės patalpų, įsikūrusių Laisvės al. 37-uoju numeriu pažymėtame pastate, kaina buvo 160 tūkst. eurų.

Primename, jog anksčiau partijos, gavusios patalpas partijoms iš savivaldybės turėdavo sumokėti mokesčius už ilgalaikio nekilnojamojo turto administravimą, komunalinius mokesčius, įmokas ir rinkliavas, susijusias su turtu bei žemės nuomos mokestį, tačiau patalpų nuomos mokesčio mokėti nereikėjo.

Savo patalpų neteko net 6 partijos. Toks sprendimas esą priimtas paaiškėjus, kad patalpos yra išdalintos ne tik partijoms, ne tik įvairioms nevyriausybinėms organizacijoms, bet ir neaiškios paskirties ir veikos įmonėms bei organizacijoms.

„Yra ir tokių partijų, kurios jau seniai nedalyvauja politinėje veikloje, o panaudai gavusios turtą Laisvės alėjoje, dar kažkur – tokiose vietose, kurios yra žymiai patrauklesnės kitai veiklai“, – tuomet komentavo savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Petrauskas.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Naujųjų sutiktuvės Rotušės aikštėje - su lazeriais ir naktine diskoteka po atviru dangumi

Prašo padėti: vyrą partrenkęs sunkvežimio vairuotojas tiesiog nuvažiavo

Kaune ir Kauno rajone - nemokamų kalėdinių eglių šakų dalybos

Įspėjimas vairuotojams: Pramonės prospekte antrą dieną formuojasi kosminės spūstys

Prieš šv. Kalėdas meno mokyklos moksleiviai miestiečiams išdovanojo visų metų darbus

Nutarta, kada bus uždrausti vienkartiniai plastiko gaminiai

Netoli Birštono su siautėjančia ugnimi kovoja gausios ugniagesių pajėgos (papildyta)

Pasikeitimai prisijungiant prie internetinės bankininkystės: nukonkuravo kodų korteles

Kalėdų senelis Kauną aplankė anksčiau: pirmą kartą atvyko ne rogėmis

Vagys ištuštino statybinį vagonėlį: pavogti ne tik daiktai, bet ir benzinas