Elektros sutrikimai Dainavoje – stojo troleibusai ir neveikė šviesoforai

Spūstis Kovo 11-osios gatvėje / „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienio pavakarę didelė dalis miesto liko be elektros – aukštos įtampos linijos gedimas privertė stoti viešąjį transportą ir užgesti šviesoforus. Gedimas paveikė ne tik gatves, bet ir Kauno gyventojus – „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) interaktyvaus žemėlapio duomenimis, elektros galėjo netekti apie 5000 vartotojų.

„Kas vyksta Kaune“ susisiekus su eismo reguliavimo įrenginius eksploatuojančios įmonės „Kauno gatvių apšvietimas“ budinčiu darbuotoju, šis informavo, kad įvyko didelis gedimas elektros tinkluose – su juo tvarkosi ESO.

„Kauno gatvių apšvietimo“ darbuotojo žiniomis, neveikia Kovo 11-osios gatvės ir Savanorių prospekto bei Kovo 11-osios ir Partizanų gatvių šviesoforai – taip įmonei pranešė Bendrasis pagalbos centras. Elektros neturi ir gyventojai, kurie, kaip sakė vyras, atakuoja įmonės telefonus.

ESO gedimų registravimo centro darbuotoja tikslaus elektrą praradusių vartotojų skaičiaus įvardyti negalėjo, tačiau ESO internetiniame portale pateikiamais duomenimis, jų gali būti apie 5000.

Pašnekovės teigimu, gedimas nustatytas visa neseniai 10 kV įtampos linijoje – vyksta jos taisymo darbai. Darbuotojai sukasi kaip įmanydami, tačiau, anot ESO konsultantės, kadangi elektros tiekimo trasa pakankamai ilga, tai gali užtrukti iki kelių valandų. ESO interaktyviame gedimų žemėlapyje nurodoma, kad elektros energijos tiekimą planuojama atnaujinti 18.30 val.

„Kauno autobusų“ atstovė Ramunė Tarandė pranešė, kad troleibusai apie pusvalandį stovėjo Partizanų gatvėje, V. Krėvės prospekte, Mituvos, Pakraščio gatvėse, dalyje Savanorių prospekto. Elektrinių viešojo transporto priemonių eismas buvo atnaujintas apie 17 val.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Gyvenimo audros kauniečius nubloškė į sąvartyną: atsistoti ant kojų sunku

Sąjūdžio minėjime prie Kauno A. Juozaitis žengs svarbų žingsnį

Kauniečių Sigito ir Natalijos Martinavičių santuoka oficialiai nutraukta

Išsikviesti greitosios pagalbos tiesiogiai bus nebeįmanoma

Šalia Kauno marių - gamtos kampelis, kuriame lankėsi ne kiekvienas

Prisiminė didžiausius žalgiriečių paklydimus: išgertuvės iki ryto, kanapės, muštynės ir „Farai“

Keičiasi „CityBee“ kainos: nebelieka nemokamų kilometrų

„Žalgirio“ areną pirmą kartą drebino Radžis su koncertiniu turu

Kauniečiai tyrinėjo Kauną mindami dviračius: apdovanoti žaidimo „Pažink Kauną“ nugalėtojai

Į naktinį barą Vilijampolėje skubėjo gausios policijos ir medikų pajėgos