Brangų „BMW“ atgavęs ir premiją sumokėjęs kaunietis keliauja į teismą

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Praėjusią savaitę portalo „Kas vyksta Kaune“ ir skaitytojų pastangomis surastas pavogtas automobilis „BMW“, kurį jo savininkas įvertino apie 20 tūkst. eurų. Tiesa, ši istorija dar nesibaigė, nes automobilio savininkas viešai iškoneveikė pareigūnus, vertindamas jų darbo kokybę. Keiksmų pilnas vaizdo įrašas buvo paskelbtas viename viešame socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje, tad Kauno pareigūnai ėmėsi veiksmų.

Kauno apskrities policijos viršininkas Darius Žukauskas pirmadienį išsikvietė nelaimėlį, kuriam pagal naujai nuo šių metų įsigaliojusį administracinių pažeidimų kodeksą (ANK) surašytas protokolas dėl pareigūno garbės ir orumo pažeminimo.

Teismas „keikūno“ bylą grąžino atgal, dabar policijos pareigūnai rengia duomenų patikslinimą.

508 ANK straipsnis nurodo, kad statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas, reiškiamas žodžiais, gestais, įžeidžiančiu, įžūliu, provokuojančiu elgesiu ar kitokiu elgesiu, užtraukia baudą nuo devyniasdešimt iki vieno šimto keturiasdešimt eurų.

Primename, kad paskelbus informaciją apie dingusį automobilį „BMW“ portale „Kas vyksta Kaune“, per kelias valandas nurodytais kontaktais kreipėsi jauni kauniečiai, kurie nurodė, kad panašus į ieškomą automobilį stovi viename Karmėlavos daugiabučių kiemų. Į nurodytą vietą atvykęs automobilį praradęs kaunietis, gyvenantis Jungtinėje Karalystėje, įrašė vaizdo įrašą, kuriame necenzūriniais žodžiais išplūdo policijos pareigūnus, o vaizdo įrašas atsidūrė socialiniame tinkle „Facebook“ ir vartotojų buvo peržiūrėtas daugiau kaip 30 tūkst. kartų.

269 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Per parą nuo koronaviruso Lietuvoje mirė du žmonės

Kaimynų vasarą Pakaunės gyventojai minės išradingai: laukia muzikinės staigmenos ir iškylos

Visos specialiosios tarnybos naktį skubėjo į Partizanų gatvę

Mažeikių tragedijos atomazga: rastas žudiko lavonas

Stiprius narkotikus skrandyje gabenusiam Nigerijos piliečiui iš Pravieniškių ištrūkti nepavyko

Kauno klinikose žengtas istorinis žingsnis genetinių tyrimų srityje

Lėktuvai netrukus vėl leisis ir Kaune – informuoja, kaip išvengti nesklandumų

Mažeikių dramoje kitas svarbus žingsnis – šią naktį

Pokyčių lyderis kunigas A. Toliatas: „Gyvenimas yra nuolatinis pokytis“

„Raketa“ pirmąkart šiemet pasiekė Nidą ir grįžo atgal: skelbiamos bilietų kainos