Nužudyto R. Morkevičiaus mylimoji ir jo vaikų motina paviešino jautrų laišką – Kas vyksta Kaune

Nužudyto R. Morkevičiaus mylimoji ir jo vaikų motina paviešino jautrų laišką

Praėjusių metų gruodžio 21-ąją Šilainiuose prie namų kulkų suvarpyto Remigijaus Morkevičiaus mylimoji Raimonda, neseniai pagimdžiusi antrą jųdviejų sūnų – Titaną, penktadienį feisbuke pasidalino laišku, kurio adresatas jau nebeišvys. Jaudinantys žodžiai skirti gruodį palaidotam R. Morkevičiui.

Moteris skausmą žodžiais socialiniame tinkle išreiškia ne pirmą kartą, kelis kartus prieš tai, ji savo gedulą jau buvo išliejusi trumpomis, jautriomis žinutėmis.

Pasidalino žinomo rašytojo G.G. Markeso laišku

Šįkart moteris ant savo profilio sienos uždėjo žinomo rašytojo, Nobelio literatūros premijos laureato Gabrielio Garsija Markeso žodžius, originale pavadintus „Genijaus atsisveikinimas“. Pats rašytojas šiuos žodžius surašė laiške, sužinojęs, jog serga vėžiu, kaip simbolinį atsisveikinimą draugams.

Laiške rašoma:„Jei Dievas nors valandėlei pamirštų, kad esu skudurinė marionetė, ir dovanotų man dar dalelę gyvenimo, veikiausiai neišsakyčiau atvirai visko, ką galvoju, tačiau tikrai visuomet apmąstyčiau tai, ką sakau. Vertinčiau daiktus ne pagal tai, kiek jie kainuoja, bet pagal tai, ką jie man reiškia.

Miegočiau kur kas mažiau, svajočiau daugiau. Susivokiau, jog kiekvieną minutę, praleistą užmerktomis akimis, netenkama šešiasdešimt sekundžių šviesos. Vaikščiočiau tuomet, kai kiti sėdinėja, atsibusčiau, kai kiti dar miega. Klausyčiausi, kada kalba aplinkiniai, mėgaučiausi puikiais šokoladiniais ledais.

Jei Dievas dovanotų man dar dalelę gyvenimo, rengčiausi labai paprastai. Tysočiau kniūbsčias saulėje, apnuoginęs ne tik visą kūną, bet ir sielą.

Dieve mano, jei dar nors kiek plaktų mano širdis, aprašyčiau savo neapykantą ledui ir laukčiau, kol patekės saulė. Nudailinčiau Benedetti poemą Van Gogho svajomis apie žvaigždes ir drauge su Serrato daina padovanočiau kaip serenadą mėnuliui. Savo ašaromis laistyčiau rožes, idant pajusčiau skausmingą spyglių dūrį ir švelnų jų žiedlapių bučinį.

Dieve mano, jeigu aš turėčiau dar nors dalelę gyvenimo… Nė dienos nepraleisčiau nepasakęs aplinkiniams, kaip aš juos myliu. Kiekvieną vyrą ir kiekvieną moterį įtikinčiau, kad jie man mieliausi; gyvenčiau įsimylėjęs meilę.

Įrodyčiau žmonėms, kad jie klysta, manydami, jog neturi jėgų įsimylėti, kai pasensta; jie nežino, jog pasensta, kai liaujasi mylėję! Vaikams duočiau sparnus, tačiau skraidyti jie turėtų išmokti patys vieni. Seneliams paaiškinčiau, kad mirtis ateina ne podraug su senatve, o su užmarštimi. Žmonės, aš iš jūsų išmokau tiek dalykų… Sužinojau, kad visi trokšta gyventi kalno viršūnėje, nesuvokdami, kad tikroji laimė yra kopimas į tą kalną stačiu jo šlaitu. Supratau, jog kai tik ką gimęs mažylis savo mažame kumštelyje suspaudžia tėvo pirštą, susieja jį su savimi visam laikui.

Suvokiau, kad žmogus turi teisę iš aukšto žvelgti į kitą žmogų tik tol, kol padeda jam atsikelti. Iš jūsų išmokau begalės dalykų, tačiau prisipažįstu, jog daug kuo jau nebegalėsiu pasinaudoti, nes kai mane uždarys į tą dėžę, vadinamą grabu, deja, būsiu jau tikrai pasitraukęs iš šio gyvenimo.

Visuomet sakyk, ką jauti, ir daryk tai, ką galvoji. Jeigu žinočiau, kad šiandien bus paskutinis kartas, kai matysiu tave miegantį, stipriai apkabinčiau ir melsčiau Viešpatį, kad galėčiau pabūti tavo sielos angelu sargu. Jei žinočiau, kad šis kartas bus paskutinis, kai matysiu tave, išeinantį pro duris, apkabinčiau tave ir pabučiuočiau, o paskui vėl pašaukčiau, idant galėčiau dar kartą padaryti tą patį. Jeigu žinočiau, kad paskutinį kartą girdžiu tavo balsą, įrašyčiau į juostelę visus tavo žodžius, idant galėčiau klausytis jų be galo. Jeigu žinočiau, jog dabar matau tave paskutinį kartą, pasakyčiau, kad myliu tave. Nemanyčiau kvailai, jog tu šitą jau žinai.

Visuomet išaušta rytojus, ir gyvenimas mums suteikia dar vieną progą reikalams sutvarkyti, tačiau galbūt aš klystu, ir šiandien yra paskutinė mums likusi diena, tad man labai maga pasakyti tau, kaip aš myliu tave ir kad niekuomet nepamiršiu tavęs.

Rytojus neužtikrintas niekam – nei jaunam, nei senam. Gali būti, kad šiandien jau paskutinis kartas, kai matai tuos, kuriuos myli. Todėl nelauk daugiau; tai, ką esi sumanęs, daryk šiandien, nes jei rytojus daugiau neišauš, tikrai gailėsies dienos, kai nesuradai laiko nusišypsoti, apkabinti, pabučiuoti, kai buvai labai užimtas ir nesuradai laiko padaryti aplinkiniams ką nors gera.

Stenkis, jog tie, kuriuos myli, būtų šalia tavęs; pašnibždėk jiems į ausį, kad juos labai myli; mylėk juos ir elkis su jais maloniai. Surask laiko ištarti jiems: man labai gaila, atleisk man, prašom, ačiū bei visus kitus meilius žodžius, kokius tik žinai“.

Nušautas prie namų

Tailando bokso ir bušido kovotojas, trijų vaikų tėvas, televizijos projekto „Šuolis“ nugalėtojas R. Morkevičius (34 m.) buvo keliskart teistas už žmonių sumušimus. Pora kartu augino bendrą sūnų, dar vieną iš praėjusių moters santykių, o trečiojo vaiko ji dar laukėsi, 2017-ųjų sausį gimęs Titanas gyvo tėvo jau nebeišvydo. R. Morkevičius taip pat turėjo vieną biologinį sūnų iš buvusių santykių.

Prie savo namų – daugiabučio laiptinės, kovotojas nušautas pernai gruodį, prieš pat didžiąsias šventes. Vyras grįžinėjo iš sporto užsiėmimų, išlipo iš automobilio ir ėjo link namo laiptinės, ten jį pasitiko žudiko šūviai.

Policijos teigimu, žinoma, kad kūne rasta ne viena šautinė žaizda, šiuo metu vyksta ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA