Kaunas skelbiasi pirmuoju miestu pasaulyje, uždraudusiu populiarųjį „Despacito“

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauniečiai vaizdo klipe, parodydami geriausias miesto puses, be kita ko teigia, kad Kaunas yra pirmasis miestas, kuriame uždraustas populiarusis, daugelį pasaulio šalių užkariavęs Luis Fonsi atliekamas muzikinis kūrinys „Despacito“.

„Kaunas yra pirmas miestas pasaulyje, kuris uždraudė dainą „Despacito“. Draudimas galioja tiek gatvėse, tiek taksi automobiliuose. Aš nekenčiu šios dainos“, – teigia angliškai vaizdo klipe kalbantis vyriškas balsas, įgarsinantis Kauną.

Nors vaizdo klipe galima pamatyti priklijuotų šią dainą draudžiančių lipdukų, pavyzdžiui ant Kauno mero Visvaldo Matijošaičio kabineto durų, radijo stoties „M-1“ vedėjams aptariant šį naująjį Kauno savivaldybės sukurtą vaizdo klipą, laidos vedėjai abejojo, ar šis draudimas yra rimtas ir kad jį sunkiai būtų galima įgyvendinti, mat kas uždraus pavyzdžiui per radiją klausyti šios dainos?

Ar kauniečiams ir miesto svečiams, klausantiems ar dainuojantiems „Despacito“ gresia kokios nors nuobaudos, kol kas nepranešama. Tiesa, kol kas Kauno miesto savivaldybės taryba nesvarstė šio klausimo, nes kiekvieną baudą ar rinkliavą turi patvirtinti miesto valdžia. Tik tuomet patvirtinti sprendimai įsigalioja.

Iš vaizdo klipo nėra aišku, ar Kaune uždrausta tik originalioji šios dainos versija, socialiniame „Youtube“ tinkle skaičiuojanti kelis milijardus peržiūrų, ar ir Venesuelos prezidento rinkiminei kampanijai sukurtas šios dainos „koveris“, kurį „Despacito“ kūrėjai šią savaitę viešai pasmerkė ir apkaltino diktatorišką režimą kūrinio vagyste.

Atnaujinta:

Paskelbus šią informaciją paaiškėjo, kad Kaunas nėra pirmas, uždraudęs šį pasaulį užkariavusį kūrinį. Kaip skelbia užsienio žiniasklaida, šį mėnesį „Despacito“ kūrinys uždraustas transliuoti per radijo ir televizijos stotis Malaizijoje. Valdžia teigia, kad ji uždrausta dėl muzikiniame kūrinio tekste skambančių begalės seksualinių nuorodų.

747 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Kelių ereliu“ pavadintas vairuotojas: mane pradėjo filmuoti tada, kai jai buvo naudinga

Pamiršusiems šį mokestį susimokėti per sausį, grės nemalonumai

Skęstančios Kauno žiniasklaidos gelbėjimas – pačių skęstančiųjų reikalas

Sujudimas Kauno mariose: pasiplaukiojimas valtimi baigėsi nelaime

Paaiškėjo, kas pretenduoja Seime pakeisti K. Pūką

Šios nakties reido atgarsiai: beveik 500 vairuotojų susitiko su policija

Kauno apskritities keliuose „snigo“ kyšiais

Mirė buvęs Seimo narys M. Subačius

Naujas „Coca Cola“ gėrimas į Baltijos šalis pateks kitokios sudėties

Didelės išmaniųjų telefonų kainos lietuvių negąsdina: gamintojai jau kuria naujus planus