Kaunas skelbiasi pirmuoju miestu pasaulyje, uždraudusiu populiarųjį „Despacito“

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauniečiai vaizdo klipe, parodydami geriausias miesto puses, be kita ko teigia, kad Kaunas yra pirmasis miestas, kuriame uždraustas populiarusis, daugelį pasaulio šalių užkariavęs Luis Fonsi atliekamas muzikinis kūrinys „Despacito“.

„Kaunas yra pirmas miestas pasaulyje, kuris uždraudė dainą „Despacito“. Draudimas galioja tiek gatvėse, tiek taksi automobiliuose. Aš nekenčiu šios dainos“, – teigia angliškai vaizdo klipe kalbantis vyriškas balsas, įgarsinantis Kauną.

Nors vaizdo klipe galima pamatyti priklijuotų šią dainą draudžiančių lipdukų, pavyzdžiui ant Kauno mero Visvaldo Matijošaičio kabineto durų, radijo stoties „M-1“ vedėjams aptariant šį naująjį Kauno savivaldybės sukurtą vaizdo klipą, laidos vedėjai abejojo, ar šis draudimas yra rimtas ir kad jį sunkiai būtų galima įgyvendinti, mat kas uždraus pavyzdžiui per radiją klausyti šios dainos?

Ar kauniečiams ir miesto svečiams, klausantiems ar dainuojantiems „Despacito“ gresia kokios nors nuobaudos, kol kas nepranešama. Tiesa, kol kas Kauno miesto savivaldybės taryba nesvarstė šio klausimo, nes kiekvieną baudą ar rinkliavą turi patvirtinti miesto valdžia. Tik tuomet patvirtinti sprendimai įsigalioja.

Iš vaizdo klipo nėra aišku, ar Kaune uždrausta tik originalioji šios dainos versija, socialiniame „Youtube“ tinkle skaičiuojanti kelis milijardus peržiūrų, ar ir Venesuelos prezidento rinkiminei kampanijai sukurtas šios dainos „koveris“, kurį „Despacito“ kūrėjai šią savaitę viešai pasmerkė ir apkaltino diktatorišką režimą kūrinio vagyste.

Atnaujinta:

Paskelbus šią informaciją paaiškėjo, kad Kaunas nėra pirmas, uždraudęs šį pasaulį užkariavusį kūrinį. Kaip skelbia užsienio žiniasklaida, šį mėnesį „Despacito“ kūrinys uždraustas transliuoti per radijo ir televizijos stotis Malaizijoje. Valdžia teigia, kad ji uždrausta dėl muzikiniame kūrinio tekste skambančių begalės seksualinių nuorodų.

747 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

A. Veryga pasakė savo verdiktą dėl skiepų nuo pavojingos infekcijos

Policija vykdo Kaune dingusio jauno vyro paiešką

Gyventojus pasieks svarbūs pranešimai iš VMI

Šauktiniai pradėti skiepyti nuo siaučiančios pavojingos infekcijos

Keičiasi su valstybiniais automobilių numeriais susijusios taisyklės

Vieniši Kauno senoliai: „Tuščiomis ar su lauktuvėmis – svarbiausia, kad ateitumėte!“

Įtartiną žmogaus elgesį pastebėję kaimynai ant kojų sukėlė specialiąsias tarnybas

Įsitikino: šaldymo kamera gali būti naudojama ne tik maisto produktų šaldymui

Šešėlinės ekonomikos naikinimas: užsimojo prieš grynuosius ir kai kuriuos verslus

Nemalonumai „Lidl“ dėl nutrintų kryžių tęsiasi