Kur dingsta tvora, juosianti „Respublikos“ vaiduoklį?

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai informavo, jog jau antra diena iš eilės darbininkai ardo tvorą, juosiančią „Respublikos“ viešbutį. Paaiškėjo, jog savininkas grąžina žemę savivaldybei, o tvorą perkelia į savo teritoriją. Dėl to praeiviai galės lengviau pasiekti Karaliaus Mindaugo prospektą.

Akylieji „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai užklausė redakcijos, kodėl aplink garsiausią Kauno vaiduoklį pluša darbininkai ir tvarko aplinką. Darbininkai jau nuardė tvorą nuo A. Mickevičiaus gatvės, o iš Karaliaus Mindaugo prospekto tvora per penkis metrus patraukta arčiau pastato.

Pasirodo, jog toje vietoje yra du sklypai: vienas privatus, kitas – valstybinis. Dabartiniai „Respublikos“ savininkai gavo perspėjimus iš Nacionalinės žemės tarnybos, tad tvorą į privačią teritoriją turi perkelti iki kito mėnesio vidurio. Atlikus šiuos darbus, kauniečiams nereikės pereiti gatvės, jei norės patekti į Karaliaus Mindaugo prospektą, mat bus įrengti nauji šaligatviai.

„Savininkai įsipareigojo tvorą perkelti iki sausio vidurio. Jei po to laiko leis orai ir žemė neįšals, A. Mickevičiaus gatvėje prasidės šaligatvio remonto darbai“, – patikino Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Tvorą ardantys darbininkai prasitarė, jog girdėjo gandų, kad ruošiamasi griauti šį vaiduoklį. Anot darbininkų, griovimo darbus atlikinės Ukrainos kompanija, tačiau dar nežinia, kada prasidės darbai.

16 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Po beveik metų pertraukos Rukla sulaukė pagausėjimo – pabėgėlių sirų

Kova su kylančiomis kainomis: nebeliko daugiausiai diskusijų sukėlusių užmojų

Vairuotojai tapo taikiniu žiedinėse sankryžose: įkliūti gali kiekvienas

Policija ieško vyro ir moters, norėjusių kvepėti, bet nesusimokėjusių už prekes

Keleiviai gauna žinutes: „Ryanair“ atšaukia daugybę skrydžių

Dakaro ralyje pasirodęs lenktynininkas Lietuvos ralio čempionato finale žada intrigą

Kaip ir kodėl didėjo kainos po euro įvedimo: kaltas ne valiutos keitimas

Pravieniškių pataisos namai už šilumą permokėjo šimtatūkstantinę sumą eurų

Šaltis trečiadienio naktį stingdys be gailesčio

Dešimtmetis vlogeris iš Kauno prisipažįsta, kad mokytis tikybos buvo neįdomu (video)