Kauno „Žalgiriui“ šią vasarą gali tekti rimtai pakovoti dėl vieno iš savo lyderių priekinėje linijoje. Moseso Wrighto ateitis Lietuvos čempionų gretose ir toliau išlieka neaiški.
„Sportando“ anksčiau skelbė, jog „Barcelona“ ir M. Wrightas pasiekė susitarimą ir sukirto rankomis dėl dvejų metų kontrakto, kurio vertė siekia apie 3 mln. eurų.
Vis tik kaip skelbia „Eurohoops“, galutinio susitarimo dar nėra, o į kovą dėl vidurio puolėjo parašo aktyviai įsitraukė ir pats Kauno klubas. Pranešama, jog Lietuvos čempionai siekia išsaugoti vieną svarbiausių savo priekinės linijos žaidėjų ir taip pat pasiūlė dvejų metų kontraktą.
27-erių aukštaūgis šį sezoną demonstruoja solidžią formą – Eurolygoje jis vidutiniškai pelno po 12,9 taško, atkovoja 6,1 kamuolio ir renka 16,2 naudingumo balo.
Mosesas Wrightas / R. Tenio nuotr.
Primename, kad neaiškus išlieka ir kito „Žalgirio“ lyderio Sylvaino Francisco likimas Kaune. Prancūzas yra sulaukęs susidomėjimo iš Graikijos grandų, o viešojoje erdvėje buvo pasirodę gandų ir apie jo galimą persikėlimą į „Barcelona“, tačiau pats krepšininkas tokią informaciją paneigė.
Eurolygos turnyrinė lentelė: