Kauno „Žalgiris“ artimiausiu metu praneš apie dar vieną naujoką.
Belgrado „Partizan“ oficialiai atsisveikino su Sterlingu Brownu, o šis atvyks į „Žalgirį“, skelbia „Basketnews“ žurnalistas Donatas Urbonas.
Amerikietis turėjo galiojantį kontraktą su „Partizan“ iki 2027 metų, tad „Žalgiris“ sumokės išpirką, kuri, pasak Serbijos žiniasklaidos šaltinių, sieks apie 460 tūkst. eurų.
S. Brownas spindėjo „Partizan“ gretose. Eurolygoje per 28 minutes fiksavo 13,7 taško, 2,3 rezultatyvaus perdavimo ir 11 naudingumo balų vidurkius.
„Žalgirio“ gretose gynėjas pakeis Igną Brazdeikį, su kuriuo Kauno ekipa jau atsisveikino.
„Žalgiris“ oficialiai sukirto rankomis su trimis naujokais – Sabenu Lee, Mareku Blaževičiumi ir Mariumi Grigoniu. Ekipą taip pat turėtų papildyti Carsenas Edwardsas, „Žalgiris“ taip pat įdėmiai stebi Jono Valančiūno situaciją.