Skaitytojai užkliuvo dviračių lenktynės: kamščiai iš visų pusių – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Skaitytojai užkliuvo dviračių lenktynės: kamščiai iš visų pusių

„Dviratai“ / M. Daškevičiaus nuotr.
Dalintis:

Sekmadienį į Kauną atmynus jau dvyliktą kartą vykstančioms dviračių lenktynėms, nuo automobilių eismo dienai išvalytas Europos prospektas vienos skaitytojos nesužavėjo. Pasak kaunietės, gyventojams kilo daugiau nepatogumų nei anksčiau, moteris kritikavo sprendimą surengti lenktynes Motinos dieną.

„Būtų malonu sužinoti, kas suorganizavo dviračių lenktynes ir sugalvojo uždaryti visą Europos prospektą šventinę dieną. Kamščiai iš visų pusių, kur bevažiuotum. Greitosios negali pravažiuoti, nes uždaryta viskas taip, kad automobiliams nėra, kur trauktis.

Kitą kartą tikiuosi, kad tokia didelė miesto dalis nebus uždaryta tokiam mažam renginiui. Anksčiau būdavo uždaromas mažas gabaliukas, bet tokių nepatogumų nekildavo. Gėda organizatoriams…“ – sekmadienio popietę skundėsi „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja.

Kaip skelbta anksčiau, dėl „Daistatus Kauno dviračių lenktynių“ sekmadienį, 7.00–18.30 val. uždarytas eismas M. K. Čiurlionio tiltu ir Europos prospekto atkarpa nuo M. K. Čiurlionio tilto iki Veiverių gatvės.

Daugiau apie dviračių lenktynes ir eismo ribojimus skaitykite čia.

143
112
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale “Kas vyksta Kaune”.