Pamatęs – nustėro: ar negalima buvo išsaugoti? – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Pamatęs – nustėro: ar negalima buvo išsaugoti?

Skaitytojo nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas
Dalintis:

Naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ trečiadienį, gegužės 3-ią dieną, gavo skaitytojo informaciją apie Utenos ir Savanorių gatvių sankryžoje pastebėtą nukirstą medį. Kaunietis klausia, nejau šio medžio nebuvo galima išsaugoti?

„Pastebėjau, kad Utenos ir Savanorių g. sankryžoje nukirto seną, didžiulį medį (daugiau negu 1 m diametro). Labai papiktino šitas poelgis. Prieš tai buvęs namas buvo senas, apgriuvęs, tikrai reikėjo pokyčių, bet ar negalima buvo išsaugoti šito medžio? Pagal kelmo dydį galima spręsti, kad jam buvo ne 1 šimtas metų… Ir tiesiog taip leido paprastai nukirsti“, – pamatęs nukirstą medį, sielvartingai pasakojo kaunietis.

Nukirstas medis / Skaitytojo nuotr.

Dėl detalesnės informacijos apie nukirstą medį „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi į Kauno miesto savivaldybę. Situaciją pakomentavo Kauno miesto savivaldybės administracijos Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja Radeta Savickienė.

„Privačiame sklype adresu Utenos g. 3 pašalinta tuopa. Medžio šalinimo motyvai ir priežastys Aplinkos apsaugos skyriui nėra žinomi, kadangi šis medis nepriskiriamas saugotiniems želdiniams. Tokiu atveju savivaldybės leidimas jo tvarkymui – kirtimui, intensyviam genėjimui ar kitokiam pašalinimui iš augimo vietos-persodinimui – nereikalingas“, – pakomentavo R. Savickienė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

40
15
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale “Kas vyksta Kaune”.