Nemalonų siurprizą po darbo radusi vairuotoja ieško pilietiško kauniečio - Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Nemalonų siurprizą po darbo radusi vairuotoja ieško pilietiško kauniečio

„Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.
Dalintis:

Ketvirtadienio vakarą socialiniame tinkle paviešintas moters pagalbos prašymas. Automobilį Kauno centre pastačiusi moteris po darbo jį rado nulaužtu šoniniu veidrodėliu. Tiesa, nelaimėlei pasisekė, mat nežinomas geradaris užrašė raudoną „Volkswagen“ galimai apgadinusios transporto priemonės valstybinį numerį.

„Sveiki. Atvažiavau ryte į darbuką centre, išėjau po darbo sėsti savo raudoniukėn, prisirinkusi pakeleivių savaitgaliui važiuoti Klaipėdon – opa, staigmena. Bet dar labiau nustebino mūsų miesto pilietiškas pilietis, kuriam negaliu net atsidėkoti.

Mašina tikrai ne iš pačių brangiausių, bet šiuo metu su vyru įsirenginėjame naujus namus ir kiekvieną eurą skaičiuojame, taip apmaudu, kad šitaip nutiko, bet dar labiau gaila būtų, jei reiktų vėją laukuos gaudyti. Kadangi kamerų aplink, kaip bebūtų keista, visiškai nėra. Tačiau to pilietiško piliečio negaliu rasti ir jam atsidėkoti, o taip norėčiau…

Gal galėtumėte padėti?.. Smulkmena, bet šiuo metu ypač reikšminga. Norisi kažkaip bent nuoširdų AČIŪ žmogeliui pasakyti. Eismas jau man atvažiavus į darbą, nuo ryto ta gatve uždarytas, bet daug kas ženklo nepaiso ir važiuoja. Ta sunkiasvorė mašina, manau, taip pat važiavo nepaisydama ženklo ir kliudė mano automobilį“, – svarstė ir atsiliepti įvykio liudininką „Kas vyksta Kaune“ grupėje prašė vairuotoja.

A. Mickevičiaus gatvėje apgadintas automobilis / „Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.
72
7
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.